facebook

JUNIORZY

Trenerzy  - Marcin Kurowski i Artur Witkowski

1. WYNIKI SPOTKAŃ

I Runda

KS Azoty-Puławy - KU AZS UMCS Lublin 39:18 (20:6)

UKS Bursa-Puławy KS Azoty-Puławy 27:41 (12:18)

KS Azoty-Puławy - MKS Padwa Zamość 21:42 (15:17)

KS Unia Lublin - KS Azoty-Puławy 25:37 (10:20)

 KS Azoty-Puławy -  UKS Olimpia Biała Podl. 32:20 (17:10)

 II Runda

 KU AZS UMCS Lublin - KS Azoty-Puławy 26:42 (12:21)

KS Azoty-Puławy - UKS Bursa-Puławy 31:26 (13:14)

MKS Padwa Zamość - KS Azoty-Puławy 42:23 (22:9)

KS Azoty-Puławy - KS Unia Lublin 33:14 (18:9)

UKS Olimpia Biała Podl. - KS Azoty-Puławy 38:29 (17:11)

TABELA

M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek; Zd - zdobyte; St - stracone

1 MKS Padwa Zamość * 10 10 0 0 390 214 20 0

2 KS Azoty-Puławy * 10 7 0 3 328 278 14 6

3 UKS Olimpia Biała Podlaska 10 5 1 4 275 289 11 9

4 KS Unia Lublin 10 3 1 6 256 316 7 13

5 UKS Bursa Puławy 10 3 0 7 279 318 6 14

6 KS AZS UMCS Lublin 10 1 0 9 241 354 2 18

* awans do 1/8 finałów Mistrzostw Polski

KLASYFIKACJA STRZELCÓW

Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia

1 Nowicki Karol UKS Olimpia Biała Podlaska 81 10 8,10

2 Mielczarski Kamil KS Azoty-Puławy 75 10 7,50

3 Sobiesiak Jacek KS AZS UMCS Lublin 69 10 6,90

4 Trela Artur UKS Bursa Puławy 68 9 7,56

5 Suski Michał KS AZS UMCS Lublin 63 10 6,30

...

7 Śliwiński Kamil KS Azoty-Puławy 56 9 6,22

16 Kosiak Jakub KS Azoty-Puławy 42 10 4,20

28 Kowalski Piotr KS Azoty-Puławy 23 8 2,88

30 Tyburski Cezary KS Azoty-Puławy 22 9 2,44

33 Burek Daniel KS Azoty-Puławy 19 10 1,90

41 Łaszcz Kamil KS Azoty-Puławy 15 9 1,67

42 Drozd Miłosz KS Azoty-Puławy 15 10 1,50

44 Chołuj Jędrzej KS Azoty-Puławy 14 7 2,00

46 Nastaj Mateusz KS Azoty-Puławy 13 9 1,44

48 Gawron Łukasz KS Azoty-Puławy 12 7 1,71

56 Górecki Jakub KS Azoty-Puławy 8 7 1,14

58 Baryłka Mateusz KS Azoty-Puławy 7 7 1,00

60 Rutkowski Jakub KS Azoty-Puławy 6 8 0,75

 66 Kleszczyński Jakub UKS Bursa Puławy 4 7 0,57

78 Pionka Mateusz KS Azoty-Puławy 1 4 0,25

 

1/8 finału MP JUNIORÓW

Łódź 30.01.-01.02.2015

MKS Brodnica - "Azoty-Puławy" 37:27 (16:12)

"Azoty-Puławy": Paweł , Kryś - Burek 2, Chołuj 2, Drozd 1, Gawron 1,  Górecki  4, Kosiak 1, Mielczarski 11,  Nastaj 1,  Rutkowski 3, Tyburski 1.

ChKS Łódż - "Azoty-Puławy" 33:27 (13:16)

"Azoty-Puławy": Kryś, Wójcik - Burek 2, Drozd , Górecki  4, Kosiak 6, Kowalski 3, Mielczarski 6,  Rutkowski 2, Tyburski  4.

"Azoty-Puławy" - MKS Brodnica 33:35 (16:19)

"Azoty-Puławy": Kryś, Wójcik - Burek , Chołuj 2, Drozd 2, Gawron, Kosiak 11, Kowalski 5, Mielczarski 5,  Rutkowski 2, Tyburski .

 

Junorzy Młodsi

Trenerzy:  Piotr Dropek - "Azoty-Puławy" I

                   Marcin Kurowski - "Azoty-Puławy" II

WYNIKI SPOTKAŃ

I Runda

KS Azoty-Puławy I - KS Azoty-Puławy II 30:23 (13:11)

KS Unia Lublin - KS Azoty-Puławy I 26:27 (13:13)

 KS Unia Lublin - KS Azoty-Puławy II 30:23 (16:12)

KS Azoty-Puławy I - MKS Biłgoraj 42:12 (16:4)

KS Azoty-Puławy II - MKS Biłgoraj 38:10 (20:2)

UKS Bursa Puławy - KS Azoty-Puławy I 18:21 (12:10)

UKS Bursa Puławy -  KS Azoty-Puławy II 29:23 (14:12)

KS Azoty-Puławy I - MKS Padwa Zamość I 21:21 (10:13)

KS Azoty-Puławy II - MKS Padwa Zamość II 28:27 (12:11)

KS Azoty-Puławy I - MKS Padwa Zamość II 28:21 (13:11)

KS Azoty-Puławy II -MKS Padwa Zamość I 17:34 (10:14)

 II Runda

 KS Azoty-Puławy II - KS Azoty-Puławy I 19:27 (5:13)

 KS Azoty-Puławy I - KS Unia Lublin 27:24 (13:13)

KS Azoty-Puławy II - KS Unia Lublin 30:32 (16:20)

MKS Biłgoraj - KS Azoty-Puławy I 21:32 (8:18)

MKS Biłgoraj - KS Azoty-Puławy II 21:29 (11:13)

 KS Azoty-Puławy I - UKS Bursa Puławy 20:28 (11:11)

KS Azoty-Puławy II - UKS Bursa Puławy 26:27 (11:11)

MKS Padwa Zamość I - KS Azoty-Puławy I 26:23 (15:11)

MKS Padwa Zamość II - KS Azoty-Puławy II 24:25 (12:10)

  MKS Padwa Zamość II - KS Azoty-Puławy I 19:24 (10:11)

MKS Padwa Zamość I - KS Azoty-Puławy II 27:20 (16:6)

 Baraże

 KS Unia Lublin - KS Azoty-Puławy I 35:19 (17:10)

 KS Azoty-Puławy I - KS Unia Lublin 25:37 (10:19)

TABELA:

M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek; Zd - zdobyte; St - stracone

1 UKS Bursa Puławy * 12 10 0 2 319 254 20 4

2 KS Azoty-Puławy I 12 9 1 2 322 258 19 5

3 MKS Padwa Zamość I 12 8 1 3 327 239 17 7

4 KS Unia Lublin ** 12 8 0 4 367 276 16 8

5 KS Azoty-Puławy II 12 4 0 8 301 318 8 16

6 MKS Padwa Zamość II 12 2 0 10 258 314 4 20

7 MKS Biłgoraj 12 0 0 12 192 427 0 24

* awans do 1/8 finałów Mistrzostw Polski

** awans do 1/8 finałów MP po wygranych barażach

 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW

Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia

1 Grabowski Kacper KS Unia Lublin 91 14 6,50

2 Urbaniak Przemysław KS Azoty-Puławy I 89 14 6,36

3 Bigos Krzysztof MKS Padwa Zamość I 87 12 7,25

4 Górnik Mateusz KS Azoty-Puławy II 86 12 7,17

5 Kaniewski Daniel KS Unia Lublin 83 14 5,93

6 Mchawrab Kacper KS Azoty-Puławy II 76 11 6,91

....

16 Rajzyngier Paweł KS Azoty-Puławy I 44 13 3,38

18 Bielawski Eryk KS Azoty-Puławy II 41 11 3,73 19

20 Górnik Piotr KS Azoty-Puławy I 39 14 2,79

 22 Wójcik Jakub KS Azoty-Puławy I 37 14 2,64

23 Kwiek Damian KS Azoty-Puławy I 35 13 2,69

24 Domagała Przemysław KS Azoty-Puławy I 32 13 2,46

28 Białek Bartosz KS Azoty-Puławy I 28 13 2,15

32 Neścior Paweł KS Azoty-Puławy II 24 12 2,00

33 Zagozdon Adam KS Azoty-Puławy I 23 13 1,

41 Zaroda Michał KS Azoty-Puławy II 19 12 1,58

50 Władziński Kacper KS Azoty-Puławy II 16 11 1,45

57 Koter Łukasz KS Azoty-Puławy II 11 9 1,22

 59 Piersiak Kamil KS Azoty-Puławy I 11 11 1,00

63 Gugała Tomasz KS Azoty-Puławy II 9 2 4,

 67 Cieślak Robert KS Azoty-Puławy II 8 10 0,80

73 Domański Mateusz KS Azoty-Puławy I 6 9 0,67

75 Czerniec Kacper KS Azoty-Puławy II 5 9 0,56

76 Skindzier Maciej KS Azoty-Puławy II 5 9 0,56

77 Niewczas Jakub KS Azoty-Puławy I 4 1 4,00

78 Kuźniar Piotr MKS Biłgoraj 4 3 1,33 79

92 Bielawski Kamil KS Azoty-Puławy II 1 1 1,00

96 Wiejak Emil KS Azoty-Puławy I 1 14 0,07 

&.  KS AZOTY-PUŁAWY -  KU AZS UMCS LUBLIN   39:18 ( 20:6)

Bramki dla AZOTÓW zdobywali:

Łaszcz Kamil -4, Baryłka Mateusz – 3, Mielczarski Kamil – 7, Burek Daniel – 4, Gawron Łukasz – 1, Kosiak Jakub – 2, Chołuj Jędrzej – 6, Śliwiński Kamil – 7, Drozd Miłosz – 2, Rutkowski Jakub – 1, Tyburski Cezary -1, Pionka Mateusz – 1.

Bramki dla Lublina zdobywali:

Suski Michał -6, Jurek Jakub -3. Sobiesiak Jacek – 3, Sygacz Oliwier -3, Kapłan Mateusz – 1, Smyka Mateusz – 1, Skowronek Bartłomiej – 1.

&  LIGA - juniorów

KS "Azoty-Puławy" - KU AZS UMCS Lublin.

5.10.2014 r. ( niedziela) godz. 18.00.

ZAPRASZAMY - wstęp wolny.

W pozostałych meczach 1. kolejki zagrają:

UKS Olimpia Biała Podlaska UKS Bursa-Puławy

KS Unia Lublin MKS Padwa Zamość

  &.    Przygotowujący się do startu sezonu 2014/2015 ligi wojewódzkiej   juniorzy młodsi naszego klubu rozegrali, trwający 3 x 30 minut, mecz sparingowy ze swoimi rówieśnikami z AZS Lublin, wygrywając 42:35.

Kalendarz klubowy

Reklama

Sonda

Licznik

3782024
Wspierają nas i Współpracują z nami:


Realizacja: EmnetStudio
Powered by CMS Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.stowarzyszenie.azoty-pulawy.pl/mlodziez/sezon-sportowy-2014-2015-rozg-mlodziezowe/aktualnosci-terminarz-rozgrywek-wyniki-sezon-sportowy-2014-2015/