facebook

Klub Kibica Piłki Ręcznej „PUŁAWY” często stanowi o sile zespołu,  niejednokrotnie dodając skrzydeł swoim ulubieńcom w trudnych chwilach. Wielokrotnie przyczynił się do wygranej Azotów zarówno na hali przy Alei Partyzantów 11, jak i również na meczach wyjazdowych.

Meczami Azotów żyje każdorazowo ok. 700-800 mieszkańców Puław i ościennych miejscowości (reszta odchodzi z kwitkiem ze względu na brak miejsc, całkowita ilość sympatyków to ok. 2000-2300 osób wymiennie którzy ze względu na pracę zmianową i ograniczoną ilość miejsc nie mogą uczestniczyć w zawodach).
Bywa, że hala pęka w szwach – jest tak zawsze, kiedy w Puławach goszczą zespoły takie jak Vive Kielce, Wisła Płock oraz drużyny grające w europejskich pucharach. Przeciwnicy niejednokrotnie przekonali się o mocy puławskich kibiców.
KKPR „ PUŁAWY”, który grę Azotów wspiera nie tylko podczas spotkań w Puławach, ale także podczas meczów wyjazdowych, zrzesza w swoich szeregach pracowników ZA „Puławy” SA, ich rodziny i znajomych, młodzież pracującą oraz uczącą się, studentów którzy na mecze swojej drużyny przyjeżdżają z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Lublina i innych miast Polski, a nawet z zagranicy, dla których jest to dodatkowy powód by częściej odwiedzać swoje rodzinne miasto, które tak naprawdę nie ma wiele do zaoferowania młodzieży.

                                                             Puławy My gramy dla Was!!!

 

 

 

                                    DSC 3630

Kalendarz klubowy

Reklama

Sonda

Licznik

3746709
Wspierają nas i Współpracują z nami:


Realizacja: EmnetStudio
Powered by CMS Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.stowarzyszenie.azoty-pulawy.pl/kibice/