Mecz Ligi wojewódzkiej młodziczek 31.10.2017 r.
Derby: KS Azoty-Puławy I – KS Azoty-Puławy II
2017-03-16
Rozpoczęliśmy szkolenie dziewcząt
Stowarzyszenie „Azoty-Puławy” po przekazaniu męskich drużyn wszystkich kategorii wiekowych do Klubu Sportowego Piłki Ręcznej „Azoty-Puławy” Spółka Akcyjna, wychodząc naprzeciw dużemu zainteresowaniu uprawianiem tej dyscypliny sportu przez dziewczęta (w Puławach nie ma zbyt wielu możliwości uprawiania gier zespołowych przez panie) rozpoczął działania zmierzające w kierunku powołania zespołów żeńskich.
2017-02-15
Bartek zostaje w Puławach!
Bartosz Jurecki na kolejny rok w Puławach! Zawodnik, któremu kończy się po tym sezonie kontrakt z Chrobrym i wypożyczenie do Puław zdecydował się na podpisanie nowej umowy z brązowym medalistą ostatnich rozgrywek. Doświadczony obrotowy związał się z Azotami rocznym kontraktem, który obowiązywać będzie od lipca 2017 roku.
2017-02-15
Przed meczem z MMTS Kwidzyn (video)
Rozmowa z Robertem Orzechowskim przed meczem PGNiG Superligi z MMTS Kwidzyn
2017-02-13
Po meczu z Chrobrym (video)
Skrót z meczu PGNiG Superligi pomiędzy "Azotami-Puławy" a Chrobrym Głogów oraz wypowiedzi pomeczowe
2017-02-12
Chrobry pokonany
W pierwszym w 2017 roku meczu w PGNiG Superlidze na własnym parkiecie szczypiorniści „Azotów-Puławy” pewnie pokonali Chrobrego Głogów. Od początku niedzielnego meczu puławianie nadawali ton wydarzeniom na parkiecie i już do przerwy wypracowali sobie wyraźna przewagę.
2017-02-12
Po meczu z Siódemką Mysłowice (video)
Rozmowa z trenerem Piotrem Dropkiem po meczu II ligi z Siódemką Mysłowice
2017-02-12
Udany rewanż drugoligowców
Bardzo przekonujące zwycięstwo odnieśli dziś w II lidze zawodnicy "Azotów-Puławy". Podopieczni Piotra Dropka rozbili Siódemkę Mysłowice 37:23.
2017-02-12
Wysokie wygrane juniorów młodszych
Obydwa zespoły juniorów młodszych "Azotów-Puławy" zanotowały dziś bardzo wysokie wygrane. Puławianie gościli Unię Lublin. Pierwszy zespół pokonał rywali 51:27, zaś druga ekipa wygrała z lublinianami 41:23. Trzech zawodników zapisało na swym koncie dwucyfrowe zdobywcze bramkowe - 13 goli zdobył Karol Przychodzeń, a po 11 - Kacper Smaga i Dominik Antoniak.
2017-02-11
Z tarczą z Biłgoraja
Dwa bardzo wyrównane spotkania rozegrali w Biłgoraju młodzicy "Azotów-Puławy". Młodzi zawodnicy mogą wracać do Puław zadowoleni. Pierwszy zespół pokonał gospodarzy jednym trafieniem, zaś ich młodsi koledzy, mimo iż jeszcze pięć minut przed końcem przegrywali czterema golami potrafili zremisować.
2017-02-10
Przed meczem z Chrobrym (video)
Rozmowa z Krzysztofem Łyżwą przed meczem PGNiG Superligi z Chrobrym Głogów
2017-02-10
Koszulki dla Radnych (video)
Przed pierwszym w 2017 roku meczem Superligi w Puławach radni miejscy spotkali się z zawodnikami I zespołu "Azotów-Puławy". Szczypiorniści obdarowali rajców replikami koszulek meczowych z numerem 1 i nazwiskiem obdarowanego. Koszulki zostały również przekazane tym radnym, którzy do hali nie przybyli.
2017-02-09
Przyjdź na mecz - zbadaj wzrok
W niedzielę „Azoty-Puławy” podejmować będą Chrobrego Głogów. Przed meczem i w przerwie kibice będą mogli skorzystać z bezpłatnych przesiewowych, wstępnych badań wzroku, przeprowadzonych przez pracowników salonu optycznego „Doktor Marchewka”. Wszyscy badani, których wyniki będą poza normą otrzymają zaproszenie na pełne, bezpłatne i niezobowiązujące badanie wzroku w gabinecie salonu.
2017-02-09
Młodzicy podejmowali AZS UMCS
W kolejnych meczach ligi wojewódzkiej młodzicy "Azotów-Puławy" zmierzyli się z zespołem AZS UMCS Lublin. Pierwszy zespół pokonał pewnie lublinian 31 do 20, zaś chłopcy z rocznika młodszego ulegli ekipie ze stolicy województwa 25:31. W drużynie "Azotów-Puławy" II formą strzelecką błysnął Dawid Osiak, który zdobył 11 bramek.

Archiwum aktualności   1,2,3,... zobacz więcej...