facebook

SEZON SPORTOWY 2011/2012 - Grupy młodzieżowe

 Lp. zdjęcie                      kategoria wiekowa  Nazwisko i imię trenera             lista zawodników            
1 Juniorzy 2011 2012 JUNIOR do lat 19 Marcin KUROWSKI
2 JUNIOR do lat 18 Artur WITKOWSKI
3 gala42 JUNIOR młodszy do lat 17     Piotr DROPEK
4 gala52 JUNIOR młodszy do lat 16 Artur WITKOWSKI
 
5 Młodzicy I  2011/2012 MŁODZIK do lat 15 Krzysztof TYLUTKI
6 gala56 MŁODZIK do lat 15 Zbigniew DORS
7 gala62 MŁODZIK do lat 14 Piotr DROPEK
8 gala39 dzieci  do lat 13 Wojciech JASTRZĘBSKI
9 Grupa naborowa 12 lat dzieci do lat 12 Zbigniew DORS
10 gala34 dzieci do lat 11 Ryszard ANTOLAK
11 dzieci do lat 10 Ryszard ANTOLAK

 

Udana runda drużyn młodzieżowych KS "Azoty-Puławy"

Zakończyła się pierwsza runda rozgrywek lig wojewódzkich grup młodzieżowych. W rozgrywkach występowało sześć zespołów reprezentujących barwy naszego Klubu.

Ze swoimi rówieśnikami na szczeblu wojewódzkim rywalizował zespół juniorów prowadzony przez trenerów Marcina Kurowskiego i Artura Kurowskiego, który święta spędzi na drugim miejscu w tabeli. Niezłymi wynikami mogą pochwalić się też drużyny juniorów młodszych, które są szkolone przez Piotra Dropka i Artura Witkowskiego.

- Nasz pierwszy zespół w tej kategorii również jest obecnie najlepszy w województwie lubelskim i mocno liczymy, że podopieczni Piotra Dropka równie dobrze prezentować się będą na arenie krajowej - mówi Ryszard Antolak, koordynator szkolenia młodzieży w KS "Azoty-Puławy".

- W kategorii młodzików mamy trzy ekipy prowadzone przez Piotra Dropka, Zbigniewa Dorsa i Krzysztofa Tylutkiego, najlepsza z nich jest obecnie wiceliderem tabeli ligi wojewódzkiej. Zresztą wyniki wszystkich naszych drużyn młodzieżowych były w minionej rundzie zadowalające. Należy podkreślić, że w zasadzie wszystkie z nich wciąż mają realne szanse na awans do ćwierćfinałów mistrzostw Polski w poszczególnych kategoriach wiekowych - cieszy się Ryszard Antolak, który wraz z Wojciechem Jastrzębskim i Zbigniewem Dorsem dba o rozwój sportowy czterech zespołów dzięciecych - uczniów klas 4-6 szkół podstawowych. - Praca od najmłodszych lat jest bardzo ważna i daje wszystkim olbrzymią satysfakcję. Jeśli szkolenie odbywa się we właściwy sposób, trenerzy w gimnazjach, szkolący młodzież w klasach sportowych, mogą pracować z ukształtowanymi młodymi zawodnikami - kończy koordynator szkolenia młodzieży w naszym Klubie.  Łącznie szkoleniem w KS "Azoty-Puławy" objętych jest około dwustu młodych adeptów piłki ręcznej.

- Liczymy, że nasi wychowankowie zasilą w przyszłości szeregi pierwszego zespołu - mówi Piotr Dropek. 

 

 

Junior 2011/2012

                Wyniki:

                I runda:

2. kolejka (22/23.10.2011):

KS "Azoty-Puławy" - AZS UMCS Lublin 19:20 (11:11)

KS "Azoty-Puławy" - AZS UMCS Lublin 24:18 (16:10)

                II runda:

4. kolejka (19/20.11.2011):

AZS UMCS Lublin - KS "Azoty-Puławy" 23:21 (10:10)

AZS UMCS Lublin - KS "Azoty-Puławy" 26:32 (15:16)

 

                Tabela:

1. KS "Azoty-Puławy"       4             2             0             2             96:87     4

2. AZS UMCS Lublin        4             2             0             2             87:96     4

3. MKS Padwa Zamość     -              -              -              -              -              -

Zespół KS "Azoty-Puławy" uzyskał awans do 1/4 finału Mistrzostw Polski Juniorów

Zespół MKS Padwa Zamość wycofał się z rozgrywek przed ich rozpoczęciem

Junior młodszy 2011/2012

            Wyniki:

            I runda

1. kolejka (8/9.10.2011):

KS "Azoty-Puławy" I - KS "Azoty-Puławy" II 29:18 (12:8)

UKS Bursa-Puławy I - UKS Bursa-Puławy II 51:17 (26:7)

MKS Padwa Zamość - LUKS Lubartów 29:12 (15:6)

2. kolejka (15/16.10.2011):

LUKS Lubartów - KS "Azoty-Puławy" I 14:34 (4:15)

LUKS Lubartów - KS "Azoty-Puławy" II 21:28 (11:14)

UKS Bursa-Puławy I - UKS Skarpa Lublin 30:24 (12:16)

UKS Bursa-Puławy II - UKS Skarpa Lublin 19:29 (9:14)

3. kolejka (22/23.10.2011):

KS "Azoty-Puławy" I - UKS Skarpa Lublin 25:26 (7:14)

KS "Azoty-Puławy" II - UKS Skarpa Lublin 17:30 (7:16)

LUKS Lubartów - UKS Bursa-Puławy I 11:26 (6:17)

LUKS Lubartów - UKS Bursa-Puławy II 12:21 (8:10)

4. kolejka (29/30.10.2011):

KS "Azoty-Puławy" I - UKS Bursa-Puławy I 29:21 (14:12)

KS "Azoty-Puławy" II - UKS Bursa-Puławy II 37:30 (21:17)

KS "Azoty-Puławy" II - UKS Bursa-Puławy I 20:21 (8:12)

KS "Azoty-Puławy" I - UKS Bursa-Puławy II 38:27 (16:14)

MKS Padwa Zamość - UKS Skarpa Lublin 19:16 (10:8)

5. kolejka (5/6.11.2011):

KS "Azoty-Puławy" - MKS Padwa Zamość 22:15 (10:6)

KS "Azoty-Puławy" - MKS Padwa Zamość 22:30 (11:16)

UKS Skarpa Lublin - LUKS Lubartów 25:13 (9:4)

6. kolejka (12/13.11.2011):

MKS Padwa Zamość - UKS Bursa-Puławy I 23:23 (14:15)

MKS Padwa Zamość - UKS Bursa-Puławy II 35:21 (18:9)

                II runda:

7. kolejka (14/15.01.2012):

KS "Azoty-Puławy" II - KS "Azoty-Puławy" I 18:30 (8:11)

UKS Bursa-Puławy II - UKS Bursa-Puławy I 30:46 (16:21)

LUKS Lubartów - MKS Padwa Zamość - przełożony

8. kolejka (21/22.01.2012):

KS "Azoty-Puławy" I - LUKS Lubartów - przełożony na 11.03.2012

KS "Azoty-Puławy" II - LUKS Lubartów - przełożony na 11.03.2012

UKS Skarpa Lublin - UKS Bursa-Puławy I 23:31 (8:14)

UKS Skarpa Lublin - UKS Bursa-Puławy II 25:21 (11:11)

9. kolejka (18/19.02.2012):

UKS Skarpa Lublin - KS "Azoty-Puławy" I 23:30 (12:14)

UKS Skarpa Lublin - KS "Azoty-Puławy" II 20:23 (8:12)

UKS Bursa-Puławy I - LUKS Lubartów 50:4 (18:2)

UKS Bursa-Puławy II - LUKS Lubartów 22:15 (12:7)

10. kolejka (25/26.02.2012):

UKS Bursa-Puławy I - KS "Azoty-Puławy" I - przełożony na 06.03.2012 (godz. 19)

UKS Bursa-Puławy II - KS "Azoty-Puławy" II - przełożony na 08.03.2012 (godz. 15)

UKS Bursa-Puławy II - KS "Azoty-Puławy" I - przełożony na 25.03.2012 (godz. 16:15)

UKS Bursa-Puławy I - KS "Azoty-Puławy" II - przełożony na 25.03.2012 (godz. 18)

UKS Skarpa Lublin - MKS Padwa Zamość 15:23 (7:8)

11. kolejka (3/4.03.2012):

MKS Padwa Zamość - KS "Azoty-Puławy" I

MKS Padwa Zamość - KS "Azoty-Puławy" II

LUKS Lubartów - UKS Skarpa Lublin

12. kolejka (10/11.03.2012):

UKS Bursa-Puławy I - MKS Padwa Zamość

UKS Bursa-Puławy II - MKS Padwa Zamość - przełożony na 31.03.2012/01.04.2012

 

                Tabela:

1. UKS Bursa-Puławy I                  9             7             1             1             299:181                15

2. KS "Azoty-Puławy" I                  8             7             0             1             237:162                14

3. MKS Padwa Zamość                  7             5             1             1             174:131                11

4. UKS Skarpa Lublin                   11           5             0             6             256:251                10

5. KS "Azoty-Puławy" II                 8             3             0             5             183:211                6

6. UKS Bursa-Puławy II                 9             2             0             7             208:288                4

7. LUKS Lubartów                         8             0             0             6             102:235                0

 

                                                                                                                Młodzik  2011/2012

MM/1 KS Azoty-Puławy I KS Azoty-Puławy II 19-21 (9-8)

MM/2 KS Azoty-Puławy III KS Azoty-Puławy I 12-27 (7-11)

MM/3 KS Azoty-Puławy II KS Azoty-Puławy III 40-5 (16-4)

MM/4 MKS Padwa I Zamość MKS Padwa II Zamość 26-12 (14-6)

MM/5 UKS Skarpa Lublin KS Unia Lublin 14-22 (6-10)

MM/6 UKS Piątka Plus Biała Podlaska UKS Sprint Ulan-Majorat 22-21 (14-12)

MM/7 MKS Padwa I Zamość KS Unia Lublin 26-14 (15-10)

MM/8 MKS Padwa II Zamość KS Unia Lublin 18-33 (6-17)

MM/9 UKS Bursa-Puławy UKS Skarpa Lublin 33-30 (20-17)

MM/10 UKS Sprint Ulan-Majorat KS Azoty-Puławy I 16-14 (8-7)

MM/11 KS Azoty-Puławy I MKS Padwa I Zamość 16-28 (11-13)

MM/12 KS Azoty-Puławy I MKS Padwa II Zamość 29-11 (11-8)

MM/13 UKS Skarpa Lublin KS Azoty-Puławy II 13-30 (7-12)

MM/14 UKS Skarpa Lublin KS Azoty-Puławy III 29-21 (17-5)

MM/15 UKS Piątka Plus Biała Podlaska UKS Bursa-Puławy 28-20 (15-11)

MM/16 KS Unia Lublin KS Azoty-Puławy I 24-17 (11-8)

MM/17 UKS Bursa-Puławy KS Azoty-Puławy II 11-22 (7-8)

MM/18 UKS Bursa-Puławy KS Azoty-Puławy III 15-21 (7-14)

MM/19 MKS Padwa I Zamość UKS Skarpa Lublin 37-9 (15-7)

MM/20 MKS Padwa II Zamość UKS Skarpa Lublin 17-25 (9-13)

MM/21 MKS Padwa I Zamość KS Azoty-Puławy II 35-16 (19-8)

MM/22 MKS Padwa II Zamość KS Azoty-Puławy III 29-13 (12-4)

MM/23 MKS Padwa II Zamość KS Azoty-Puławy II 12-22 (7-10)

MM/24 MKS Padwa I Zamość KS Azoty-Puławy III 38-9 (14-6)

MM/25 UKS Skarpa Lublin UKS Piątka Plus Biała Podlaska 17-34 (13-16)

MM/26 KS Unia Lublin UKS Piątka Plus Biała Podlaska 23-18 (12-10)

MM/27 MKS Padwa I Zamość UKS Bursa-Puławy 43-11 (20-6)

MM/28 MKS Padwa II Zamość UKS Bursa-Puławy 29-14 (16-7)

MM/29 UKS Sprint Ulan-Majorat KS Azoty-Puławy II 14-18 (6-9)

MM/30 UKS Sprint Ulan-Majorat KS Azoty-Puławy III 23-13 (11-8)

MM/31 UKS Sprint Ulan-Majorat MKS Padwa I Zamość 20-26 (12-15)

MM/32 UKS Sprint Ulan-Majorat MKS Padwa II Zamość 18-18 (11-7)

MM/33 UKS Bursa-Puławy KS Azoty-Puławy I 18-33 (11-15)

MM/34 KS Unia Lublin KS Azoty-Puławy II 15-17 (8-9)

MM/35 KS Unia Lublin KS Azoty-Puławy III 21-9 (9-4)

MM/36 KS Azoty-Puławy II UKS Piątka Plus Biała Podlaska 24-23 (15-9)

MM/37 KS Azoty-Puławy III UKS Piątka Plus Biała Podlaska 17-33 (11-18)

MM/38 UKS Skarpa Lublin KS Azoty-Puławy I 22-21 (6-11)

MM/39 UKS Bursa-Puławy UKS Sprint Ulan-Majorat 16-23 (10-11)

MM/40 UKS Sprint Ulan-Majorat KS Unia Lublin 19-18 (12-9)

MM/41 UKS Sprint Ulan-Majorat UKS Skarpa Lublin 29-11 (13-3)

MM/42 UKS Piątka Plus Biała Podlaska KS Azoty Puławy I 19-18 (10-8)

MM/43 UKS Bursa-Puławy KS Unia Lublin 29-32 (15-13)

MM/44 MKS Padwa I Zamość UKS Piątka Plus Biała Podlaska 27-13 (10-7)

MM/45 MKS Padwa II Zamość UKS Piątka Plus Biała Podlaska 15-27 (7-14)

 

                 Tabela:

1. MKS Padwa I Zamość                     9 9 0 0 286 120 18

2. KS Azoty-Puławy II                        9 8 0 1 210 147 16

3. KS Unia Lublin                              9 6 0 3 202 167 12

4. UKS Piątka Plus Biała Podlaska      9 6 0 3 217 182 12

5. UKS Sprint Ulan- Majorat               9 5 1 3 183 156 11

6. UKS Skarpa Lublin                        9 3 0 6 170 244 6

7. KS Azoty-Puławy I                        9 3 0 6 184 171 6

8. MKS Padwa II Zamość                  9 2 1 6 161 207 5

9. KS Azoty-Puławy III                      9 1 0 8 120 255 2

10. UKS Bursa-Puławy                      9 1 0 8 167 261 2

 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW

L.P. Nazwisko Imię Drużyna Mecze Bramki Średnia

Trela Artur KS Azoty-Puławy II 9 83 9,2

Kapłan Wiktor UKS Piątka Plus Biała Podlaska 9 69 7,6

Bochenko Wojciech UKS Skarpa Lublin 9 64 7,1

Rogalski Michał KS Unia Lublin 9 58 6,4

Kuśmierz Daniel UKS Sprint Ulan-Majorat 9 56 6,2

Domański Kamil MKS Padwa I Zamość 9 55 6,1

Chajbos Marek UKS Piątka Plus Biała Podlaska 9 51 5,6

Izdebski Piotr KS Azoty-Puławy II 9 51 5,6

Kaniewski Daniel KS Unia Lublin 9 51 5,6

10 Joniec Daniel MKS Padwa I Zamość 9 44 4,8

11 Gradziński Przemysław UKS Bursa-Puławy 4 43 10,7

12 Borkowski Kamil UKS Piątka Plus Biała Podlaska 9 41 4,5

13 Styk Piotr MKS Padwa II Zamość 9 40 4,4

14 Reszczyński Arkadiusz UKS Bursa-Puławy 5 38 7,6

15 Łaszcz Kamil KS Azoty-Puławy I 9 38 4,2

16 Zdzieszyński Michał UKS Skarpa Lublin 8 36 4,5

17 Kowalski Piotr KS Azoty-Puławy I 9 34 3,7

18 Burek Daniel KS Azoty-Puławy I 9 32 3,5

Panas Michał MKS Padwa I Zamość 9 32 3,5

Zienkiewicz Patryk UKS Sprint Ulan-Majora

 

 

Kalendarz klubowy

Reklama

Sonda

Licznik

2899176
Wspierają nas i Współpracują z nami:


Realizacja: EmnetStudio
Powered by CMS Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.stowarzyszenie.azoty-pulawy.pl/mlodziez/sezon-sportowy-2011-2012-rozgrmlodziezowe/