facebook

SEZON SPORTOWY 2004 / 2005 - Grupy młodzieżowe



 

Sezon sportowy 2004/2005

Liga wojewódzka w piłce ręcznej - eliminacje do ćwierćfinałów, półfinałów i finałów Mistrzostw Polski

 

 

                 ZESPÓŁ I  - Rocznik  86 (JUNIOR  do lat 19)  trener Jerzy Witaszek

 

Lp.

Nazwisko i imię

Data ur.

Miejsce ur.

Dat. Pot.

N r karty

zgłoszeń

Pozycja w grze

szkoła

1.

Banaszek Piotr

24.05.86

Puławy

08.09.99

LB 0095

rozgrywający

ZS NR 3

2

Capała Eaward

13.08.86

Puławy

27.10.00

LB 0586

obrotowy

ZSO Nr 2

3

Kiliszek Damian

13.01.86

Puławy

27.10.00

LB 0073

skrzydłowy

ZS Nr 3

4

Krawczak Sylwester

18.06.86

Puławy

28.02.03

LB 0359

rozgrywający

ZSO Nr 2

5

Łyszcz Rafał

6.10.86

Puławy

08.09.99

LB 0079

skrzydłowy

ZSO Nr 2

6

Piskorek Tomasz

6.01.86

Puławy

16.10.01

LB 0792

bramkarz

ZSO Nr 2

7

Pisula Paweł

01.07.86

Puławy

27.10.00

LB 0581

rozgrywający

ZSO Nr 2

8

Płaczkowski Łukasz

29.08.86

Puławy

08.09.99

LB 0080

skrzydłowy

ZSZ Nr 2

9

Sieczkowski Maciej

20.02.86

Puławy

16.10.01

LB 0791

rozgrywający

ZSO Nr 2

10

Szumowski Adam

27.08.86

Puławy

27.10.00

LB 0579

rozgrywający

ZST

11

Wiejak Maciej

13.05.86

Puławy

16.10.02

LB 0367

bramkarz

ZS Nr 1

12

Wydra Sławomir

2.03.86

Puławy

16.10.02

LB 0965

rozgrywający

ZSO Nr 2

13

Czajkowski Adam

13.04.1987

Puławy

16.10.01

LB 0771

skrzydłowy

ZSZ  Nr 2

14

Filip Kamil

5.02.1987

Puławy

16.10.01

LB 0778

bramkarz

LO Nr 1

15

Grobel Adam

1.06.1987

Puławy

27.10.01

LB 0583

rozgrywający

ZSZ Nr 2

16

Grzejda Michał

19.06.1987

Puławy

16.10.01

LB 0773

skrzydłowy

ZSZ Nr 2

17

Janasz Konrad

1.10.1987

Puławy

27.10.01

LB 0584

rozgrywający

LO Kat

18

Pietras Kamil

20.08.1987

Puławy

16.10.01

LB 0774

skrzydłowy

ZSZ Nr 2

19

Urbanowicz Sebastian

18.09.1987

Puławy

16.10.01

LB 0776

rozgrywający

ZS Nr 3

20

Wójtowicz Krystian

21.01.1987

Puławy

16.10.01

LB 0777

rozgrywający

ZSZ Nr 2

 

 

 

 

 

ZESPÓŁ II  - Rocznik  87     (JUNIOR  do lat 19) trener Jerzy Witaszek

 

Nazwisko i imię

Data ur.

Miejsce ur.

Nr karty

Data pod.

Pozycja w grze

SZKOŁA

  1.  

Gałka Mateusz

18.06.1987

Puławy

LB1146

20.10.03

Skrzydłowy

ZSO Nr 2

  1.  

Kamionka Maciej

30.06.1987

Zwoleń

LB1145

20.10.03

Rozegranie

ZSO Nr 2

  1.  

Markiewicz Michał

3.09.1987

Puławy

LB1147

20.10.03

Bramkarz

ZSO Nr 2

  1.  

Michalczyk Marcin

13.04.1987

Puławy

LB1158

20.10.03

rozgrywający

ZSO Nr 2

  1.  

Samus Piotr

12.06.1987

Zwoleń

LB1144

20.10.03

Obrotowy

ZSO Nr 2

  1.  

Węgrzyn Jakub

13.05.1887

Puławy

LB 1261

11.10.04

rozgrywający

ZSO Nr 2

  1.  

Wiraszka Maciej

27.04.1987r

Puławy

LB 0788

16.10.01

rozgrywający

ZSO Nr 2

  1.  

Woźny Maciej

14.07.1987

Puławy

LB 0963

16.10.02.

skrzydłowy

ZSO Nr 2

  1.  

Rybak Rafał

18.01.1987

Baranów

LB1143

20.10.03

Rozegranie

ZSO Nr 2

  1.  

Szczerbetka Piotr

21.091987

Puławy

LB 1257

11.10.04

Rozegranie

ZSO Nr 2

  1.  

Markowski Łukasz

02.07.1987

Puławy

LB 1258

11.10.04

Rozegranie

ZSO Nr 2

  1.  

Wiśniewski Tomasz

10.09.1987

Puławy

LB 1259

11.10.04

Rozegranie

ZSO Nr 2

  1.  

Turek Marcin

28.03.1987

Pulawy

LB 1260

11.10.04

BRAMKARZ

ZSO Nr 2

  1.  

Zięcina Kamil

14.04.1987

Puławy

16.10.02.

LB 0963

rozgrywający

ZSO Nr 2

  1.  

Wręga Łukasz

20.04.1987

Puławy

27.10.01

LB 0585

obrotowy

ZS Nr 3

  1.  

Pielak Jakub

25.12.1987

Puławy

16.10.01

LB 0779

bramkarz

ZSO Nr 2

  1.  

Janiszewski Paweł

24.06.1987

Puławy

16.10.02.

LB 1043

rozgrywający

ZSO Nr 2

  1.  

Kociuba Maciej

3.06.1987

Puławy

16.10.02.

LB 1042

rozgrywający

ZSO Nr 2

  1.  

Dunia Jacek

20.01.1987r

Puławy

16.10.02.

LB 1044

obrotowy

ZSO Nr 2

  1.  

Gajewski Łukasz

25.02.1987

Puławy

16.10.01

LB 0772

skrzydłowy

ZSO Nr 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




ZESPÓŁ III  - Rocznik  88        (JUNIOR MŁODSZY  do lat 17)       trener Jerzy Witaszek

 

Lp

Nazwisko i imię

Data ur.

Miejsce ur.

Nr karty  

zgłoszeń   

Data pod.

Pozycja w grze

  1.  

Cywka Maciej

3.04.1988

Puławy

LB 0960

16.10.02r.

skrzydłowy

  1.  

Grzejda Emil

7.11.1988

Puławy

LB 0961

16.10.02r.

skrzydłowy

  1.  

Guz Pawł

5.08.1988

Puławy

LB 0780

16.10.01r.

rozgrywający

  1.  

Kluziak Jakub

18.01.1988

Puławy

LB 0784

16.10.01r.

obrotowy

  1.  

Kozak Marcin

8.03.1998

Puławy

LB 0962

16.10.02r.

obrotowy

  1.  

Kusio Bartłomiej

6.06.1988

Puławy

LB 0958

16.10.02r.

skrzydłowy

  1.  

Lewtak Tomasz

18.03.1988

Puławy

LB 0782

16.10.01r.

rozgrywający

  1.  

Lubawy Adam

10.11.1988

Puławy

LB 0787

16.10.01r.

bramkarz

  1.  

Misiewicz Przemysław

6.01.1988

Puławy

LB 0066

08.09.99

rozgrywający

  1.  

Pacholik Maciej

16.071988

Puławy

LB 0736

16.10.02r.

rozgrywający

  1.  

Pawłowski Krzysztof

14.02.1988

Puławy

LB 0742

16.10.02r.

skrzydłowy

  1.  

Rokita Mariusz

5.03.1988

Puławy

LB 0959

16.10.02r.

rozgrywający

  1.  

Wrótny Krzysztof

22.01.1988

Puławy

LB 0741

16.10.02r.

rozgrywający

  1.  

Żyła Sebastian

18.03.1988

Puławy

LB 0785

16.10.01r.

bramkarz

  1.  

Szady Andrzej

12.03.89

Puławy

LB 0935

09.10.02r.

rozgrywający

  1.  

Konrad Prószyński

03.04.88

Puławy

LB 1255

11.10.04

rozgrywający

  1.  

Michał Sitkowski

24.09.88

Lipsko

LB 1256

11.10.04

bramkarz

  1.  

Piotr Kuczyński

27.06.88

Biłgoraj

LB 0876

11.10.04

bramkarz

  1.  

Sylwester Kwaśniewski

18.05.88

Lublin

LB 1049

11.10.04

obrotowy

  1.  

Michał Szyba

18.03.88

Lublin

LB 0956

11.10.04

rozgrywający

 

 

 

ZESPÓŁ IV  - Rocznik  89  (JUNIOR MŁODSZY  do lat 16)   Piotr Dropek

 

Lp.

Nazwisko i imię

data i miejsce urodzenia

Pozycja

Szkoła

  1.  

Capała Jan

9.06.89    Warszawa

Bramkarz

PG Nr 2

  1.  

Czopek Hubert

23.05.89    Puławy

Bramkarz

PG Nr 2

  1.  

Grocholski Damian

23.02.89    Puławy

Rozgrywający

PG Nr 2

  1.  

Grochowski Dariusz

27.11.89    Puławy

Skrzydłowy

PG Nr 2

  1.  

Jessa Krzysztof

27.07.89    Puławy

Skrzydłowy

PG Nr 2

  1.  

Karpiński Andrzej

9.03.89      Puławy

Skrzydłowy

PG Nr 2

  1.  

Karkut Marcin

26.11.89    Puławy

Rozgrywający

PG Nr 2

  1.  

Kosik Grzegorz

8.07.89      Puławy

Rozgrywający

PG Nr 2

  1.  

Kośmider Łukasz

16.06.89    Puławy

Skrzydłowy

PG Nr 2

  1.  

Łukaszek Marcin

7.11.89      Puławy

Rozgrywający

PG Nr 2

  1.  

Munio Bartosz

22.06.89    Puławy

Rozgrywający

PG Nr 2

  1.  

Pilch Piotr

28.12.89    Puławy

Bramkarz

PG Nr 2

  1.  

Szklarz Bartosz

9.01.89      Puławy

Skrzydłowy

PG Nr 2

  1.  

Wójcik Mateusz

4.07.89      Puławy

Rozgrywający

PG Nr 2

  1.  

Zaborowski Kamil

22.05.89    Puławy

Obrotowy

PG Nr 2

  1.  

Mróz Arkadiusz

8.10.1988    Puławy

Rozgrywający

PG Nr 2

 

 

 

 

ZESPÓŁ V  - Rocznik  90   (młodzików  do lat 15)    trener Artur Witkowski

 

Lp.

Nazwisko i imię

Data i miejsce urodzenia

Pozycja na boisku

nr karty zgłoszeń

 

Szkoła

1

Antolak Mateusz

26.09.90 Puławy

Rozgrywający

LB 1177

PG Nr 2

2

Grochowski Andrzej

27.11.90 Puławy

Obrotowy

LB 1178

PG Nr 2

3

Grzywaczewski Damian

23.01.90 Puławy

Obrotowy

LB 1179

PG Nr 2

4

Jarzynka Lukasz

12.09.90 Puławy

Skrzydłowy

LB 1180

PG Nr 2

5

Karpiński Jan

15.12.90 Puławy

Skrzydłowy

LB 1181

PG Nr 2

6

Kowalski Paweł

11.11.90 Puławy

Rozgrywający

LB 1182

PG Nr 2

7

Kuśmierczak Daniel

10.04.90 Puławy

Rozgrywający

LB 1183

PG Nr 2

8

Łukanowski Daniel

17.04.90 Puławy

Skrzydłowy

LB 1184

PG Nr 2

9

Pudelki Piotr

01.04.90 Puławy

Rozgrywający

LB 1185

PG Nr 2

10

Rokita Mateusz

24.01.90 Puławy

Rozgrywający

LB 1186

PG Nr 2

11

Sągała Piotr

09.08.90 Puławy

Rozgrywający

LB 1187

PG Nr 2

12

Szafarz Bartosz

17.06.90 Puławy

Rozgrywający

LB 1188

PG Nr 2

13

Szkutnik Mateusz

04.01.90 Puławy

Bramkarz

LB 1189

PG Nr 2

14

Tybora Piotr

17.07.90 Puławy

Rozgrywający

LB 1190

PG Nr 2

15

Wolf Robert

12.12.90 Puławy

Skrzydłowy

LB 1191

PG Nr 2

16

Żyłka Michał

04.04.90 Puławy

Bramkarz

LB 1192

PG Nr 2

20

Nowak Kamil

20.08.90 Puławy

Rozgrywający

LB

PG Nr 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZESPÓŁ VI  - Rocznik  91     (młodzików  do lat 14)  trener Piotr Dropek

 

 

Lp.

Nazwisko i imię

Data ur.

Miejsce ur.

Pozycja w grze

szkoła

1

Kwaśny Michał

01.10.

Puławy

Skrzydłowy

ZSO nr.2  Puławy

2

Czerwonka Sebastian

01.01.

Puławy

Rozgrywający

ZSO nr.2  Puławy

3

Skorek Jacek

28.02.

Puławy

Kołowy

ZSO nr.2  Puławy

4

Litwiński Dawid

02.02.

Puławy

Rozgrywający

ZSO nr.2  Puławy

5

Cywka Paweł

31.07.

Puławy

Rozgrywający

ZSO nr.2  Puławy

6

Kępa Michał

24.10.

Puławy

Rozgrywający

ZSO nr.2  Puławy

7

Zajdler Ireneusz

06.08.

Puławy

Bramkarz

ZSO nr.2  Puławy

8

Jeżyna Maciej

25.10.

Puławy

Skrzydłowy

ZSO nr.2  Puławy

9

Lipczyński Jakub

14.11.

Puławy

Rozgrywający

ZSO nr.2  Puławy

10

Gładysz Marcin

22.02.

Puławy

Bramkarz

ZSO nr.2  Puławy

11

Goś Mateusz

31.06

Puławy

Skrzydłowy

ZSO nr.2  Puławy

12

Kuriata Adrian

08.04.

Puławy

Rozgrywający

ZSO nr.2  Puławy

13

Kowalik Paweł

13.03.

Puławy

Rozgrywający

ZSO nr.2  Puławy

14

Gajda Piotr

23.10.

Puławy

Rozgrywający

ZSO nr.2  Puławy

15

Szewczyk Łukasz

06.07.

Puławy

Skrzydłowy

ZSO nr.2  Puławy

16

Bąbel Karol

10.11.

Puławy

Kołowy

ZSO nr.2 Puławy

17

Adam Przybylski

12.06.

Puławy

Kołowy

ZSO nr.2 Puławy

18

Szeląg Sebastian

30.09.

Puławy

Rozgrywający

ZSO nr.2 Puławy

19

Rodak Łukasz

28.02.

Puławy

Skrzydłowy

ZSO nr.2 Puławy

20

Moniuszko Mariusz

13.07.

Puławy

Rozgrywający

ZSO nr.2 Puławy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarz klubowy

Reklama

Sonda

Licznik

2899185
Wspierają nas i Współpracują z nami:


Realizacja: EmnetStudio
Powered by CMS Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.stowarzyszenie.azoty-pulawy.pl/mlodziez/sezon-sportowy-2004-2005-rozgrmlodziezowe/