facebook

SEZON SPORTOWY 2010 / 2011

tabela play-off

KS VIVE Targi Kielce

2011-04-09 (45:27)
2011-04-16 (42:29)
2011-04-20

MKS Zagłębie Lubin

 

Orlen Wisła Płock

2011-04-09 (26:25)
2011-04-16 (30:26)
2011-04-20

KS Azoty-Puławy

 

MMTS Kwidzyn

2011-04-09 (31:22)
2011-04-16 (34:32)
2011-04-20

SPR Chrobry Głogów

 

SPR BRW Stal Mielec

2011-04-10 (34:29)
2011-04-16 (28:34)
2011-04-20 (41:32)

Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn

 

KS VIVE Targi Kielce

2011-05-03 (40:29)
2011-05-04 (46:26)
2011-05-07 (44:28)
2011-05-08
2011-05-14

SPR BRW Stal Mielec

 

Orlen Wisła Płock

2011-04-29 (30:19)
2011-04-30 (32:20)
2011-05-07 (25:21)
2011-05-08
2011-05-14

MMTS Kwidzyn

 

KS VIVE Targi Kielce

2011-05-21 (31:25)
2011-05-22 (30:32)
2011-05-28 (25:32)
2011-05-29 (23:26)
2011-06-01

Orlen Wisła Płock

 

Terminarz rozgrywek play-off

Kolejka 23

2011-04-09

133.

KS VIVE Targi Kielce

45:27
[22:13]

MKS Zagłębie Lubin

134.

Orlen Wisła Płock

26:25
[14:13]

KS Azoty-Puławy

135.

MMTS Kwidzyn

31:22
[15:14]

SPR Chrobry Głogów

2011-04-10

136.

SPR BRW Stal Mielec

34:29
[16:15]

Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn

Kolejka 24

2011-04-16

137.

MKS Zagłębie Lubin

29:42
[12:18]

KS VIVE Targi Kielce

138.

KS Azoty-Puławy

26:30
[12:13]

Orlen Wisła Płock

139.

SPR Chrobry Głogów

32:34
[16:15]

MMTS Kwidzyn

140.

Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn

34:28
[16:12]

SPR BRW Stal Mielec

Kolejka 25

2011-04-20

141.

KS VIVE Targi Kielce

0:0
[0:0]

MKS Zagłębie Lubin

142.

Orlen Wisła Płock

0:0
[0:0]

KS Azoty-Puławy

143.

MMTS Kwidzyn

0:0
[0:0]

SPR Chrobry Głogów

144.

SPR BRW Stal Mielec

41:32
[21:13]

Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn

Kolejka 26

2011-04-29

158.

Orlen Wisła Płock

30:19
[13:9]

MMTS Kwidzyn

2011-04-30

168.

KS Azoty-Puławy

26:25
[14:11]

SPR Chrobry Głogów

2011-05-03

157.

KS VIVE Targi Kielce

40:29
[19:13]

SPR BRW Stal Mielec

2011-05-04

167.

MKS Zagłębie Lubin

28:34
[15:17]

Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn

Kolejka 27

2011-04-30

160.

Orlen Wisła Płock

32:20
[18:5]

MMTS Kwidzyn

2011-05-04

159.

KS VIVE Targi Kielce

46:26
[22:12]

SPR BRW Stal Mielec

2011-05-07

169.

Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn

32:32
[15:15]

MKS Zagłębie Lubin

2011-05-09

170.

SPR Chrobry Głogów

22:31
[11:15]

KS Azoty-Puławy

Kolejka 28

2011-05-07

161.

SPR BRW Stal Mielec

28:44
[15:21]

KS VIVE Targi Kielce

162.

MMTS Kwidzyn

21:25
[13:12]

Orlen Wisła Płock

2011-05-18

183.

MKS Zagłębie Lubin

32:28
[15:11]

SPR Chrobry Głogów

2011-05-21

181.

KS Azoty-Puławy

30:25
[15:12]

Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn

Kolejka 29

2011-05-08

163.

SPR BRW Stal Mielec

0:0
[0:0]

KS VIVE Targi Kielce

164.

MMTS Kwidzyn

0:0
[0:0]

Orlen Wisła Płock

2011-05-28

182.

Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn

28:24
[11:10]

KS Azoty-Puławy

184.

SPR Chrobry Głogów

34:31
[18:14]

MKS Zagłębie Lubin

Kolejka 30

2011-05-14

165.

KS VIVE Targi Kielce

0:0
[0:0]

SPR BRW Stal Mielec

166.

Orlen Wisła Płock

0:0
[0:0]

MMTS Kwidzyn

Kolejka 31

2011-05-21

171.

KS VIVE Targi Kielce

31:25
[17:13]

Orlen Wisła Płock

176.

MMTS Kwidzyn

41:36
[15:17]

SPR BRW Stal Mielec

Kolejka 32

2011-05-22

172.

KS VIVE Targi Kielce

30:32
[7:12]

Orlen Wisła Płock

177.

MMTS Kwidzyn

20:25
[10:10]

SPR BRW Stal Mielec

Kolejka 33

2011-05-28

178.

SPR BRW Stal Mielec

27:35
[11:18]

MMTS Kwidzyn

173.

Orlen Wisła Płock

32:25
[15:17]

KS VIVE Targi Kielce

Kolejka 34

2011-05-29

179.

SPR BRW Stal Mielec

30:25
[15:10]

MMTS Kwidzyn

174.

Orlen Wisła Płock

26:23
[12:12]

KS VIVE Targi Kielce

Kolejka 35

2011-06-01

175.

KS VIVE Targi Kielce

0:0
[0:0]

Orlen Wisła Płock

180.

MMTS Kwidzyn

24:23
[12:11]

SPR BRW Stal Mielec

 

Terminarz rozgrywek o miejsca 9-12

Kolejka 23

2011-04-09

145.

GSPR Gorzów Wlkp.

22:28
[10:15]

MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb.

146.

MKS Nielba Wągrowiec

29:27
[15:14]

MSPR Reflex Miedź Legnica

Kolejka 24

2011-04-16

147.

MSPR Reflex Miedź Legnica

37:28
[20:12]

GSPR Gorzów Wlkp.

148.

MKS Nielba Wągrowiec

32:24
[18:14]

MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb.

Kolejka 25

2011-04-20

149.

GSPR Gorzów Wlkp.

31:25
[14:10]

MKS Nielba Wągrowiec

150.

MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb.

23:28
[12:15]

MSPR Reflex Miedź Legnica

Kolejka 26

2011-04-29

151.

MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb.

38:35
[21:16]

GSPR Gorzów Wlkp.

2011-04-30

152.

MSPR Reflex Miedź Legnica

31:29
[20:15]

MKS Nielba Wągrowiec

Kolejka 27

2011-05-07

153.

GSPR Gorzów Wlkp.

35:40
[18:13]

MSPR Reflex Miedź Legnica

154.

MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb.

25:30
[13:15]

MKS Nielba Wągrowiec

Kolejka 28

2011-05-14

155.

MKS Nielba Wągrowiec

33:26
[19:13]

GSPR Gorzów Wlkp.

156.

MSPR Reflex Miedź Legnica

38:31
[23:11]

MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb.

 

Tabela wyników o miejsca 9-12sezon 2010-2011

me

zw

re

po

st

sr

pkt

str

9.

MSPR Reflex Miedź Legnica

28

12

2

14

761

807

26

30

10.

MKS Nielba Wągrowiec

28

13

0

15

798

828

26

30

11.

MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb.

28

6

2

20

747

849

14

42

12.

GSPR Gorzów Wlkp.

28

5

1

22

808

958

11

45

 

Tabela wyników rundy zasadniczej
sezon 2010-2011

me

zw

re

po

st

sr

pkt

str

1.

KS VIVE Targi Kielce

22

21

0

1

810

570

42

2

2.

Orlen Wisła Płock

22

21

0

1

715

552

42

2

3.

MMTS Kwidzyn

22

11

2

9

634

635

24

20

4.

SPR BRW Stal Mielec

22

11

1

10

715

687

23

21

5.

Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn

22

10

3

9

638

657

23

21

6.

SPR Chrobry Głogów

22

9

2

11

629

670

20

24

7.

KS Azoty-Puławy

22

9

1

12

623

653

19

25

8.

MKS Zagłębie Lubin

22

7

4

11

690

702

18

26

9.

MKS Nielba Wągrowiec

22

9

0

13

620

664

18

26

10.

MSPR Reflex Miedź Legnica

22

7

2

13

560

632

16

28

11.

MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb.

22

4

2

16

578

664

10

34

12.

GSPR Gorzów Wlkp.

22

4

1

17

631

757

9

35

 

Terminarz rozgrywek rundy zasadniczej

</table

Kolejka 1

2010-09-04

1.

KS VIVE Targi Kielce

40:31
[19:17]

MKS Zagłębie Lubin

3.

SPR BRW Stal Mielec

35:25
[19:11]

MKS Nielba Wągrowiec

4.

MSPR Reflex Miedź Legnica

27:32
[12:18]

GSPR Gorzów Wlkp.

6.

KS Azoty-Puławy

22:27
[10:11]

SPR Chrobry Głogów

2.

Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn

27:30
[14:15]

Orlen Wisła Płock

5.

MMTS Kwidzyn

25:24
[13:9]

MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb.

Kolejka 2

2010-09-11

12.

KS VIVE Targi Kielce

41:22
[23:9]

Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn

9.

GSPR Gorzów Wlkp.

27:30
[14:17]

MMTS Kwidzyn

10.

MKS Nielba Wągrowiec

25:29
[11:15]

MSPR Reflex Miedź Legnica

11.

Orlen Wisła Płock

30:28
[13:12]

SPR BRW Stal Mielec

8.

MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb.

29:28
[15:13]

KS Azoty-Puławy

7.

MKS Zagłębie Lubin

40:31
[18:16]

SPR Chrobry Głogów

Kolejka 3

2010-09-18

14.

SPR BRW Stal Mielec

30:44
[16:23]

KS VIVE Targi Kielce

16.

MMTS Kwidzyn

27:25
[15:13]

MKS Nielba Wągrowiec

17.

KS Azoty-Puławy

36:28
[17:9]

GSPR Gorzów Wlkp.

13.

Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn

32:24
[18:12]

MKS Zagłębie Lubin

15.

MSPR Reflex Miedź Legnica

21:32
[9:10]

Orlen Wisła Płock

18.

SPR Chrobry Głogów

31:29
[16:17]

MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb.

Kalendarz klubowy

Reklama

Sonda

Licznik

3758739
Wspierają nas i Współpracują z nami:


Realizacja: EmnetStudio
Powered by CMS Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.stowarzyszenie.azoty-pulawy.pl/klub/historia/sezon-sportowy-2010-2011/

Kolejka 4

2010-09-25

23.

KS VIVE Targi Kielce

31:19
[17:14]

MSPR Reflex Miedź Legnica

19.

MKS Zagłębie Lubin

26:26
[12:15]

MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb.

20.

GSPR Gorzów Wlkp.

32:32
[17:14]

SPR Chrobry Głogów

21.

MKS Nielba Wągrowiec

36:24
[14:12]

KS Azoty-Puławy

22.

Orlen Wisła Płock

31:22
[15:14]

MMTS Kwidzyn

24.

Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn

33:33
[16:16]