facebook

SEZON SPORTOWY 2007 / 2008

Sezon sportowy 2007/200

Juniorzy do lat 19/18  - grupa 22  osób 

Juniorzy mł. do lat 17 – grupa  19   osób

Juniorzy mł. do lat 16 - grupa 20  osób

Juniorzy mł. do lat 16 - grupa 15  osób

Młodzicy do lat 15 – grupa 17  osób

Młodzicy do lat 14 - grupa 19  osób

Dzieci do  13 lat - grupa 24 osób

Dzieci do  1l – 10 lat – grupa 25  osób

Dzieci do  10 lat - grupa  25  osób

 

Nauczycielami – trenerami byli:

 

  1. 1.     Trener I  klasy mgr Piotr  Dropek
  2. 2.     Trener II  klasy mgr Artur Witkowski
  3. 3.     Trener II klasy mgr Marcin Kurowski
  4. 4.     Nauczyciele – instruktorzy Henryk Arciuch
  5. 5.     Nauczyciele – instruktorzy  Ryszard Antolak
  6. 6.     Nauczyciele – instruktorzy  Zbigniew Dors
  7. 7.     Trener II – Tomasz Pomiankiewicz

SENIORZY

Terminarz rozgrywek play-off

Kolejka 23
2008-03-29
133. Interferie Zagłębie Lubin 26:25
[13:13]
SPR AMD Chrobry Głogów
134. Wisła Płock S.A. 24:20
[13:9]
KPR Miedż-96 Legnica
135. KS Azoty-Puławy 22:27
[11:14]
MMTS Kwidzyn
136. KS VIVE Kielce 30:28
[13:13]
PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Tryb.
Kolejka 24
2008-04-02
137. SPR AMD Chrobry Głogów 21:27
[11:14]
Interferie Zagłębie Lubin
138. KPR Miedż-96 Legnica 22:30
[9:11]
Wisła Płock S.A.
140. PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Tryb. 34:33
[20:17]
KS VIVE Kielce
139. MMTS Kwidzyn 26:20
[13:8]
KS Azoty-Puławy
Kolejka 25
2008-04-06
144. KS VIVE Kielce 33:30
[16:17]
PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Tryb.
141. Interferie Zagłębie Lubin 0:0
[0:0]
SPR AMD Chrobry Głogów
143. KS Azoty-Puławy 0:0
[0:0]
MMTS Kwidzyn
142. Wisła Płock S.A. 0:0
[0:0]
KPR Miedż-96 Legnica
Kolejka 26
2008-04-12
163. SPR AMD Chrobry Głogów 27:26
[13:14]
KS Azoty-Puławy
157. Interferie Zagłębie Lubin 43:39
[15:14]
KS VIVE Kielce
2008-04-13
158. Wisła Płock S.A. 31:21
[14:11]
MMTS Kwidzyn
164. KPR Miedż-96 Legnica 26:26
[13:13]
PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Tryb.
Kolejka 27
2008-04-16
160. MMTS Kwidzyn 25:16
[17:10]
Wisła Płock S.A.
159. KS VIVE Kielce 28:30
[14:15]
Interferie Zagłębie Lubin
2008-04-19
165. KS Azoty-Puławy 32:24
[15:9]
SPR AMD Chrobry Głogów
166. PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Tryb. 31:26
[15:17]
KPR Miedż-96 Legnica
Kolejka 28
161. Interferie Zagłębie Lubin 0:0
[0:0]
KS VIVE Kielce
162. Wisła Płock S.A. 28:21
[17:8]
MMTS Kwidzyn
2008-04-25
179. SPR AMD Chrobry Głogów 25:22
[12:12]
KPR Miedż-96 Legnica
2008-04-26
177. PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Tryb. 31:30
[14:13]
KS Azoty-Puławy
Kolejka 29
167. Interferie Zagłębie Lubin 28:26
[11:11]
Wisła Płock S.A.
172. KS VIVE Kielce 26:27
[14:14]
MMTS Kwidzyn
2008-05-03
178. KS Azoty-Puławy 26:27
[15:11]
PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Tryb.
2008-05-04
180. KPR Miedż-96 Legnica 26:27
[14:13]
SPR AMD Chrobry Głogów
Kolejka 30
2008-04-27
168. Interferie Zagłębie Lubin 24:31
[13:18]
Wisła Płock S.A.
173. KS VIVE Kielce 32:26
[17:12]
MMTS Kwidzyn
Kolejka 31
2008-05-03
169. Wisła Płock S.A. 22:31
[13:17]
Interferie Zagłębie Lubin
174. MMTS Kwidzyn 29:24
[13:13]
KS VIVE Kielce
Kolejka 32
2008-05-04
170. Wisła Płock S.A. 28:20
[16:11]
Interferie Zagłębie Lubin
175. MMTS Kwidzyn 40:41
[14:13]
KS VIVE Kielce
Kolejka 33
2008-05-10
171. Interferie Zagłębie Lubin 23:27
[10:15]
Wisła Płock S.A.
2008-05-11
176. KS VIVE Kielce 40:27
[19:10]
MMTS Kwidzyn


Terminarz rozgrywek o miejsca 9-12

Kolejka 23
2008-03-29
146. OKPR Traveland-Społem Olsztyn 31:29
[14:16]
KS AZS- AWFiS Gdańsk
2008-03-30
145. KS Techtrans-Darad Elbląg 36:24
[20:9]
GKS Olimpia Piekary Śląskie
Kolejka 24
2008-04-05
148. OKPR Traveland-Społem Olsztyn 25:26
[17:11]
GKS Olimpia Piekary Śląskie
2008-04-06
147. KS AZS- AWFiS Gdańsk 29:26
[16:10]
KS Techtrans-Darad Elbląg
Kolejka 25
2008-04-12
150. GKS Olimpia Piekary Śląskie 31:32
[14:18]
KS AZS- AWFiS Gdańsk
2008-04-13
149. KS Techtrans-Darad Elbląg 27:29
[12:13]
OKPR Traveland-Społem Olsztyn
Kolejka 26
2008-04-19
151. GKS Olimpia Piekary Śląskie 25:23
[11:12]
KS Techtrans-Darad Elbląg
152. KS AZS- AWFiS Gdańsk 30:26
[15:12]
OKPR Traveland-Społem Olsztyn
Kolejka 27
2008-04-26
153. KS Techtrans-Darad Elbląg 26:23
[12:14]
KS AZS- AWFiS Gdańsk
154. GKS Olimpia Piekary Śląskie 22:27
[10:12]
OKPR Traveland-Społem Olsztyn
Kolejka 28
2008-05-03
156. KS AZS- AWFiS Gdańsk 35:35
[15:18]
GKS Olimpia Piekary Śląskie
155. OKPR Traveland-Społem Olsztyn 26:22
[10:8]
KS Techtrans-Darad Elbląg


Tabela wyników o miejsca 9-12sezon 2007-2008

me

zw

re

po

st

sr

pkt

str

9. OKPR Traveland-Społem Olsztyn 28 10 3 15 762 803 23 33
10. KS AZS- AWFiS Gdańsk 28 10 2 16 792 835 22 34
11. GKS Olimpia Piekary Śląskie 28 8 1 19 739 840 17 39
12. KS Techtrans-Darad Elbląg 28 7 2 19 724 797 16 40


Tabela wyników rundy zasadniczej
sezon 2007-2008

me

zw

re

po

st

sr

pkt

str

1. Interferie Zagłębie Lubin 22 17 0 5 690 582 34 10
2. Wisła Płock S.A. 22 15 1 6 700 575 31 13
3. KS Azoty-Puławy 22 13 3 6 621 597 29 15
4. KS VIVE Kielce 22 13 1 8 676 618 27 17
5. PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Tryb. 22 13 1 8 628 630 27 17
6. MMTS Kwidzyn 22 10 4 8 619 579 24 20
7. KPR Miedż-96 Legnica 22 9 2 11 576 643 20 24
8. SPR AMD Chrobry Głogów 22 9 0 13 578 606 18 26
9. OKPR Traveland-Społem Olsztyn 22 6 3 13 598 647 15 29
10. KS AZS- AWFiS Gdańsk 22 7 1 14 614 660 15 29
11. GKS Olimpia Piekary Śląskie 22 6 0 16 576 662 12 32
12. KS Techtrans-Darad Elbląg 22 5 2 15 564 641 12 32


Terminarz rozgrywek rundy zasadniczej

Kolejka 1
2007-09-01
5. KS VIVE Kielce 25:21
[13:11]
KS AZS- AWFiS Gdańsk
3. KPR Miedż-96 Legnica 29:28
[14:12]
GKS Olimpia Piekary Śląskie
4. MMTS Kwidzyn 27:24
[16:12]
SPR AMD Chrobry Głogów
1. KS Azoty-Puławy 27:23
[14:13]
OKPR Traveland-Społem Olsztyn
6. KS Techtrans-Darad Elbląg 28:28
[16:15]
PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Tryb.
2. Interferie Zagłębie Lubin 27:26
[12:11]
Wisła Płock S.A.
Kolejka 2
2007-09-08
8. KS AZS- AWFiS Gdańsk 27:33
[16:18]
KS Techtrans-Darad Elbląg
11. Wisła Płock S.A. 32:22
[18:11]
KPR Miedż-96 Legnica
12. KS Azoty-Puławy 33:32
[16:11]
Interferie Zagłębie Lubin
10. GKS Olimpia Piekary Śląskie 17:20
[10:12]
MMTS Kwidzyn
7. OKPR Traveland-Społem Olsztyn 28:31
[14:13]
PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Tryb.
9. SPR AMD Chrobry Głogów 29:24
[16:11]
KS VIVE Kielce
Kolejka 3
2007-09-15
16. KS VIVE Kielce 31:24
[16:12]
GKS Olimpia Piekary Śląskie
15. MMTS Kwidzyn 27:24
[11:14]
Wisła Płock S.A.
14. KPR Miedż-96 Legnica 24:27
[11:15]
KS Azoty-Puławy
13. Interferie Zagłębie Lubin 31:23
[17:14]
OKPR Traveland-Społem Olsztyn
17. KS Techtrans-Darad Elbląg 22:23
[12:12]
SPR AMD Chrobry Głogów
18. PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Tryb. 27:24
[14:14]
KS AZS- AWFiS Gdańsk
Kolejka 4
2007-09-22
24. Interferie Zagłębie Lubin 37:20
[16:11]
KPR Miedż-96 Legnica
20. SPR AMD Chrobry Głogów 24:27
[12:12]
PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Tryb.
19. OKPR Traveland-Społem Olsztyn 31:28
[14:14]
KS AZS- AWFiS Gdańsk
21. GKS Olimpia Piekary Śląskie 30:24
[10:9]
KS Techtrans-Darad Elbląg
23. KS Azoty-Puławy 22:22
[13:9]
MMTS Kwidzyn
22. Wisła Płock S.A. 32:28
[15:12]
KS VIVE Kielce
Kolejka 5
2007-09-29
26. MMTS Kwidzyn 26:27
[13:12]
Interferie Zagłębie Lubin
28. KS Techtrans-Darad Elbląg 25:34
[11:16]
Wisła Płock S.A.
25. KPR Miedż-96 Legnica 32:27
[17:14]
OKPR Traveland-Społem Olsztyn
27. KS VIVE Kielce 34:28
[19:12]
KS Azoty-Puławy
29. PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Tryb. 35:30
[16:14]
GKS Olimpia Piekary Śląskie
30. KS AZS- AWFiS Gdańsk 26:24
[13:10]
SPR AMD Chrobry Głogów
Kolejka 6
2007-10-06
31. OKPR Traveland-Społem Olsztyn 35:33
[17:14]
SPR AMD Chrobry Głogów
32. GKS Olimpia Piekary Śląskie 27:37
[12:19]
KS AZS- AWFiS Gdańsk
36. KPR Miedż-96 Legnica 25:24
[13:13]
MMTS Kwidzyn
35. Interferie Zagłębie Lubin 35:27
[17:12]
KS VIVE Kielce
34. KS Azoty-Puławy 26:20
[12:11]
KS Techtrans-Darad Elbląg
33. Wisła Płock S.A. 33:19
[17:9]
PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Tryb.
Kolejka 7
2007-10-13
38. KS VIVE Kielce 37:28
[17:14]
KPR Miedż-96 Legnica
37. MMTS Kwidzyn 22:22
[13:10]
OKPR Traveland-Społem Olsztyn
42. SPR AMD Chrobry Głogów 25:23
[13:8]
GKS Olimpia Piekary Śląskie
41. KS AZS- AWFiS Gdańsk 28:40
[12:19]
Wisła Płock S.A.
40. PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Tryb. 27:24
[15:10]
KS Azoty-Puławy
39. KS Techtrans-Darad Elbląg 24:28
[11:13]
Interferie Zagłębie Lubin
Kolejka 8
2007-10-20
48. MMTS Kwidzyn 29:33
[11:16]
KS VIVE Kielce
44. Wisła Płock S.A. 28:23
[13:11]
SPR AMD Chrobry Głogów
45. KS Azoty-Puławy 28:29
[15:19]
KS AZS- AWFiS Gdańsk
46. Interferie Zagłębie Lubin 37:32
[19:12]
PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Tryb.
47. KPR Miedż-96 Legnica 29:22
[16:11]
KS Techtrans-Darad Elbląg
43. OKPR Traveland-Społem Olsztyn 40:31
[19:22]
GKS Olimpia Piekary Śląskie
Kolejka 9
2007-11-03
54. GKS Olimpia Piekary Śląskie 24:38
[11:19]
Wisła Płock S.A.
50. KS Techtrans-Darad Elbląg 25:33
[10:20]
MMTS Kwidzyn
49. KS VIVE Kielce 39:31
[19:18]
OKPR Traveland-Społem Olsztyn
53. SPR AMD Chrobry Głogów 30:28
[13:14]
KS Azoty-Puławy
52. KS AZS- AWFiS Gdańsk 29:32
[14:18]
Interferie Zagłębie Lubin
51. PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Tryb. 33:29
[20:12]
KPR Miedż-96 Legnica
Kolejka 10
2007-11-10
57. Interferie Zagłębie Lubin 36:21
[21:13]
SPR AMD Chrobry Głogów
59. MMTS Kwidzyn 37:26
[19:13]
PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Tryb.
56. KS Azoty-Puławy 33:23
[16:7]
GKS Olimpia Piekary Śląskie
60. KS VIVE Kielce 24:25
[10:12]
KS Techtrans-Darad Elbląg
58. KPR Miedż-96 Legnica 24:23
[16:11]
KS AZS- AWFiS Gdańsk
55. OKPR Traveland-Społem Olsztyn 23:30
[10:16]
Wisła Płock S.A.
Kolejka 11
2007-11-17
64. SPR AMD Chrobry Głogów 26:27
[13:15]
KPR Miedż-96 Legnica
63. KS AZS- AWFiS Gdańsk 28:36
[16:14]
MMTS Kwidzyn
66. Wisła Płock S.A. 32:23
[15:11]
KS Azoty-Puławy
61. KS Techtrans-Darad Elbląg 26:26
[10:13]
OKPR Traveland-Społem Olsztyn
65. GKS Olimpia Piekary Śląskie 23:29
[13:14]
Interferie Zagłębie Lubin
62. PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Tryb. 29:28
[14:8]
KS VIVE Kielce
Kolejka 12
2007-11-24
70. SPR AMD Chrobry Głogów 25:26
[13:11]
MMTS Kwidzyn
67. OKPR Traveland-Społem Olsztyn 25:25
[13:13]
KS Azoty-Puławy
69. GKS Olimpia Piekary Śląskie 28:25
[14:8]
KPR Miedż-96 Legnica
72. PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Tryb. 32:27
[15:14]
KS Techtrans-Darad Elbląg
68. Wisła Płock S.A. 33:28
[15:13]
Interferie Zagłębie Lubin
71. KS AZS- AWFiS Gdańsk 37:28
[20:12]
KS VIVE Kielce
Kolejka 13
2007-12-01
73. PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Tryb. 28:27
[12:13]
OKPR Traveland-Społem Olsztyn
74. KS Techtrans-Darad Elbląg 39:36
[17:15]
KS AZS- AWFiS Gdańsk
75. KS VIVE Kielce 33:27
[19:13]
SPR AMD Chrobry Głogów
76. MMTS Kwidzyn 33:24
[13:10]
GKS Olimpia Piekary Śląskie
77. KPR Miedż-96 Legnica 19:43
[11:23]
Wisła Płock S.A.
78. Interferie Zagłębie Lubin 36:26
[15:10]
KS Azoty-Puławy
Kolejka 14
2007-12-05
80. KS Azoty-Puławy 33:27
[16:12]
KPR Miedż-96 Legnica
79. OKPR Traveland-Społem Olsztyn 24:37
[10:16]
Interferie Zagłębie Lubin
81. Wisła Płock S.A. 36:31
[20:13]
MMTS Kwidzyn
84. KS AZS- AWFiS Gdańsk 26:25
[12:16]
PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Tryb.
83. SPR AMD Chrobry Głogów 28:20
[17:10]
KS Techtrans-Darad Elbląg
82. GKS Olimpia Piekary Śląskie 23:32
[10:11]
KS VIVE Kielce
Kolejka 15
2007-12-08
85. KS AZS- AWFiS Gdańsk 29:32
[10:16]
OKPR Traveland-Społem Olsztyn
86. PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Tryb. 32:28
[17:15]
SPR AMD Chrobry Głogów
87. KS Techtrans-Darad Elbląg 29:34
[11:19]
GKS Olimpia Piekary Śląskie
88. KS VIVE Kielce 36:24
[19:12]
Wisła Płock S.A.
90. KPR Miedż-96 Legnica 28:27
[16:13]
Interferie Zagłębie Lubin
89. MMTS Kwidzyn 28:29
[12:16]
KS Azoty-Puławy
Kolejka 16
2007-12-15
92. Interferie Zagłębie Lubin 29:28
[15:14]
MMTS Kwidzyn
94. Wisła Płock S.A. 30:25
[16:11]
KS Techtrans-Darad Elbląg
93. KS Azoty-Puławy 32:31
[17:18]
KS VIVE Kielce
96. SPR AMD Chrobry Głogów 26:24
[13:14]
KS AZS- AWFiS Gdańsk
91. OKPR Traveland-Społem Olsztyn 26:27
[13:12]
KPR Miedż-96 Legnica
95. GKS Olimpia Piekary Śląskie 25:23
[12:11]
PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Tryb.
Kolejka 17
2008-02-02
101. KS VIVE Kielce 32:34
[11:15]
Interferie Zagłębie Lubin
100. KS Techtrans-Darad Elbląg 26:27
[11:17]
KS Azoty-Puławy
98. KS AZS- AWFiS Gdańsk 26:25
[13:13]
GKS Olimpia Piekary Śląskie
97. SPR AMD Chrobry Głogów 29:30
[9:16]
OKPR Traveland-Społem Olsztyn
102. MMTS Kwidzyn 27:27
[13:14]
KPR Miedż-96 Legnica
99. PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Tryb. 31:26
[15:12]
Wisła Płock S.A.
Kolejka 18
2008-02-09
108. GKS Olimpia Piekary Śląskie 33:29
[14:10]
SPR AMD Chrobry Głogów
104. KPR Miedż-96 Legnica 24:33
[11:18]
KS VIVE Kielce
107. Wisła Płock S.A. 34:22
[20:11]
KS AZS- AWFiS Gdańsk
103. OKPR Traveland-Społem Olsztyn 24:26
[11:11]
MMTS Kwidzyn
106. KS Azoty-Puławy 31:28
[12:13]
PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Tryb.
105. Interferie Zagłębie Lubin 35:21
[17:11]
KS Techtrans-Darad Elbląg
Kolejka 19
2008-02-16
114. KS VIVE Kielce 25:25
[11:9]
MMTS Kwidzyn
110. SPR AMD Chrobry Głogów 29:28
[16:14]
Wisła Płock S.A.
109. GKS Olimpia Piekary Śląskie 28:21
[10:11]
OKPR Traveland-Społem Olsztyn
113. KS Techtrans-Darad Elbląg 30:28
[12:12]
KPR Miedż-96 Legnica
111. KS AZS- AWFiS Gdańsk 25:31
[10:13]
KS Azoty-Puławy
112. PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Tryb. 26:21
[14:11]
Interferie Zagłębie Lubin
Kolejka 20
2008-02-23
118. Interferie Zagłębie Lubin 34:27
[17:14]
KS AZS- AWFiS Gdańsk
119. KS Azoty-Puławy 30:22
[13:10]
SPR AMD Chrobry Głogów
116. MMTS Kwidzyn 31:22
[14:12]
KS Techtrans-Darad Elbląg
120. Wisła Płock S.A. 39:26
[19:9]
GKS Olimpia Piekary Śląskie
115. OKPR Traveland-Społem Olsztyn 25:32
[14:20]
KS VIVE Kielce
117. KPR Miedż-96 Legnica 28:24
[12:7]
PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Tryb.
Kolejka 21
2008-03-01
123. SPR AMD Chrobry Głogów 27:23
[14:11]
Interferie Zagłębie Lubin
126. KS Techtrans-Darad Elbląg 24:27
[10:16]
KS VIVE Kielce
125. PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Tryb. 33:32
[15:13]
MMTS Kwidzyn
124. KS AZS- AWFiS Gdańsk 30:30
[18:15]
KPR Miedż-96 Legnica
122. GKS Olimpia Piekary Śląskie 24:29
[9:13]
KS Azoty-Puławy
121. Wisła Płock S.A. 29:30
[13:14]
OKPR Traveland-Społem Olsztyn
Kolejka 22
2008-03-08
130. KPR Miedż-96 Legnica 24:26
[12:12]
SPR AMD Chrobry Głogów
131. Interferie Zagłębie Lubin 35:26
[19:13]
GKS Olimpia Piekary Śląskie
129. MMTS Kwidzyn 29:32
[13:15]
KS AZS- AWFiS Gdańsk
128. KS VIVE Kielce 37:32
[17:17]
PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Tryb.
127. OKPR Traveland-Społem Olsztyn 25:27
[13:10]
KS Techtrans-Darad Elbląg
132. KS Azoty-Puławy 29:29
[13:12]
Wisła P

Klasyfikacja strzelców - sezon 2007-2008

zawodnik

klub

bramki

mecze

1. Adamuszek Michał KPR Miedż-96 Legnica 190 28
2. Kempys Mariusz GKS Olimpia Piekary Śląskie 190 28
3. Nowakowski Robert KS Azoty-Puławy 183 28
4. Jachlewski Mateusz KS VIVE Kielce 160 31
5. Paluch Tomasz Wisła Płock S.A. 157 29
6. Zinczuk Dymytro PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Tryb. 145 29
7. Gujski Mariusz KS Techtrans-Darad Elbląg 143 26
8. Podsiadło Paweł KS VIVE Kielce 141 32
9. Rosiński Tomasz KS VIVE Kielce 139 25
10. Różański Sebastian PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Tryb. 135 29
11. Frelek Piotr OKPR Traveland-Społem Olsztyn 131 25
12. Piwko Paweł SPR AMD Chrobry Głogów 128 26
13. Ćwikliński Paweł KS AZS- AWFiS Gdańsk 125 26
14. Wardziński Jacek MMTS Kwidzyn 125 23
15. Marhun Dzmitry MMTS Kwidzyn 124 29
16. Stankiewicz Michał Interferie Zagłębie Lubin 124 31
17. Stodtko Łukasz GKS Olimpia Piekary Śląskie 123 26
18. Pronin Ivan Wisła Płock S.A. 120 31
19. Malewski Marcin OKPR Traveland-Społem Olsztyn 119 28
20. Tomczak Bartłomiej Interferie Zagłębie Lubin 119 31

Kalendarz klubowy

Reklama

Sonda

Licznik

3746680
Wspierają nas i Współpracują z nami:


Realizacja: EmnetStudio
Powered by CMS Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.stowarzyszenie.azoty-pulawy.pl/klub/historia/sezon-sportowy-2007-2008/