facebook

SEZON SPORTOWY 2006 / 2007



Tabela wyników rundy zasadniczej
sezon 2006-2007

me

zw

re

po

st

sr

pkt

str

1. MKS Zagłębie Lubin 22 19 0 3 742 633 38 6
2. Wisła Płock S.A. 22 16 1 5 661 548 33 11
3. KS Vive Kielce 22 15 2 5 689 584 32 12
4. GKS Olimpia Piekary Śląskie 22 12 2 8 585 591 26 18
5. OKPR Traveland-Społem Olsztyn 22 11 1 10 625 658 23 21
6. SPR AMD Chrobry Głogów 22 8 5 9 612 612 21 23
7. MMTS Kwidzyn 22 9 0 13 588 605 18 26
8. MKS Piotrkowianin - Kiper Piotrków Tryb. 22 9 0 13 592 630 18 26
9. KS Azoty Puławy 22 7 2 13 600 620 16 28
10. KS Techtrans-Darad Elbląg 22 6 4 12 585 651 16 28
11. SPR BRW Stal Mielec 22 6 1 15 611 656 13 31
12. AS-BAU Śląsk Wrocław 22 4 2 16 534 636 10 34



Terminarz rozgrywek rundy zasadniczej

Kolejka 1.
2006-09-02
1. MKS Zagłębie Lubin 31:26
[16:12]
AS-BAU Śląsk Wrocław
2. Wisła Płock S.A. 25:26
[9:14]
KS Vive Kielce
3. SPR BRW Stal Mielec 29:30
[12:15]
MMTS Kwidzyn
4. SPR AMD Chrobry Głogów 34:22
[17:10]
OKPR Traveland-Społem Olsztyn
5. MKS Piotrkowianin - Kiper Piotrków Tryb. 24:22
[11:8]
KS Azoty Puławy
6. GKS Olimpia Piekary Śląskie 29:30
[16:13]
KS Techtrans-Darad Elbląg
Kolejka 2.
2006-09-09
7. AS-BAU Śląsk Wrocław 27:27
[13:14]
KS Techtrans-Darad Elbląg
8. KS Azoty Puławy 21:21
[10:13]
GKS Olimpia Piekary Śląskie
9. OKPR Traveland-Społem Olsztyn 30:29
[13:13]
MKS Piotrkowianin - Kiper Piotrków Tryb.
10. MMTS Kwidzyn 33:30
[17:15]
SPR AMD Chrobry Głogów
11. KS Vive Kielce 40:31
[19:16]
SPR BRW Stal Mielec
12. MKS Zagłębie Lubin 31:29
[18:15]
Wisła Płock S.A.
Kolejka 3.
2006-09-16
13. Wisła Płock S.A. 30:16
[15:7]
AS-BAU Śląsk Wrocław
14. SPR BRW Stal Mielec 29:38
[14:17]
MKS Zagłębie Lubin
15. SPR AMD Chrobry Głogów 33:33
[16:16]
KS Vive Kielce
16. MKS Piotrkowianin - Kiper Piotrków Tryb. 27:26
[11:15]
MMTS Kwidzyn
17. GKS Olimpia Piekary Śląskie 35:26
[16:12]
OKPR Traveland-Społem Olsztyn
18. KS Techtrans-Darad Elbląg 28:22
[15:9]
KS Azoty Puławy
Kolejka 4.
2006-09-20
19. AS-BAU Śląsk Wrocław 30:30
[12:15]
KS Azoty Puławy
20. OKPR Traveland-Społem Olsztyn 28:28
[15:14]
KS Techtrans-Darad Elbląg
21. MMTS Kwidzyn 21:25
[10:13]
GKS Olimpia Piekary Śląskie
22. KS Vive Kielce 34:24
[18:7]
MKS Piotrkowianin - Kiper Piotrków Tryb.
23. MKS Zagłębie Lubin 34:24
[14:13]
SPR AMD Chrobry Głogów
24. Wisła Płock S.A. 30:19
[14:10]
SPR BRW Stal Mielec
Kolejka 5.
2006-09-30
25. SPR BRW Stal Mielec 32:25
[14:13]
AS-BAU Śląsk Wrocław
26. SPR AMD Chrobry Głogów 27:27
[14:15]
Wisła Płock S.A.
27. MKS Piotrkowianin - Kiper Piotrków Tryb. 29:39
[12:19]
MKS Zagłębie Lubin
28. GKS Olimpia Piekary Śląskie 31:29
[11:13]
KS Vive Kielce
29. KS Techtrans-Darad Elbląg 29:31
[9:16]
MMTS Kwidzyn
30. KS Azoty Puławy 27:29
[12:11]
OKPR Traveland-Społem Olsztyn
Kolejka 6.
2006-10-07
31. AS-BAU Śląsk Wrocław 29:33
[14:16]
OKPR Traveland-Społem Olsztyn
32. MMTS Kwidzyn 36:32
[14:14]
KS Azoty Puławy
33. KS Vive Kielce 36:25
[20:13]
KS Techtrans-Darad Elbląg
34. MKS Zagłębie Lubin 37:26
[17:13]
GKS Olimpia Piekary Śląskie
35. Wisła Płock S.A. 24:23
[9:10]
MKS Piotrkowianin - Kiper Piotrków Tryb.
36. SPR BRW Stal Mielec 25:25
[15:12]
SPR AMD Chrobry Głogów
Kolejka 7.
2006-10-14
37. SPR AMD Chrobry Głogów 31:23
[14:12]
AS-BAU Śląsk Wrocław
38. MKS Piotrkowianin - Kiper Piotrków Tryb. 22:27
[10:15]
SPR BRW Stal Mielec
39. GKS Olimpia Piekary Śląskie 26:23
[13:10]
Wisła Płock S.A.
40. KS Techtrans-Darad Elbląg 38:33
[15:12]
MKS Zagłębie Lubin
41. KS Azoty Puławy 25:27
[11:14]
KS Vive Kielce
42. OKPR Traveland-Społem Olsztyn 19:24
[6:11]
MMTS Kwidzyn
Kolejka 8.
2006-10-21
43. AS-BAU Śląsk Wrocław 28:24
[17:10]
MMTS Kwidzyn
44. KS Vive Kielce 46:25
[22:12]
OKPR Traveland-Społem Olsztyn
45. MKS Zagłębie Lubin 37:35
[20:14]
KS Azoty Puławy
46. Wisła Płock S.A. 31:26
[10:14]
KS Techtrans-Darad Elbląg
47. SPR BRW Stal Mielec 24:26
[14:13]
GKS Olimpia Piekary Śląskie
48. SPR AMD Chrobry Głogów 25:26
[10:11]
MKS Piotrkowianin - Kiper Piotrków Tryb.
Kolejka 9.
2006-11-04
49. MKS Piotrkowianin - Kiper Piotrków Tryb. 28:30
[19:8]
AS-BAU Śląsk Wrocław
50. GKS Olimpia Piekary Śląskie 23:23
[10:11]
SPR AMD Chrobry Głogów
51. KS Techtrans-Darad Elbląg 30:28
[14:13]
SPR BRW Stal Mielec
52. KS Azoty Puławy 25:29
[14:11]
Wisła Płock S.A.
53. OKPR Traveland-Społem Olsztyn 23:29
[12:15]
MKS Zagłębie Lubin
54. MMTS Kwidzyn 24:26
[12:16]
KS Vive Kielce
Kolejka 10.
2006-11-11
55. AS-BAU Śląsk Wrocław 22:28
[8:12]
KS Vive Kielce
56. MKS Zagłębie Lubin 29:22
[12:7]
MMTS Kwidzyn
57. Wisła Płock S.A. 39:25
[16:13]
OKPR Traveland-Społem Olsztyn
58. SPR BRW Stal Mielec 36:26
[19:14]
KS Azoty Puławy
59. SPR AMD Chrobry Głogów 31:29
[16:14]
KS Techtrans-Darad Elbląg
60. MKS Piotrkowianin - Kiper Piotrków Tryb. 28:31
[18:14]
GKS Olimpia Piekary Śląskie
Kolejka 11.
2006-11-18
61. GKS Olimpia Piekary Śląskie 26:19
[13:12]
AS-BAU Śląsk Wrocław
62. KS Techtrans-Darad Elbląg 29:38
[14:20]
MKS Piotrkowianin - Kiper Piotrków Tryb.
63. KS Azoty Puławy 31:26
[17:13]
SPR AMD Chrobry Głogów
64. OKPR Traveland-Społem Olsztyn 36:28
[20:14]
SPR BRW Stal Mielec
65. MMTS Kwidzyn 24:27
[11:11]
Wisła Płock S.A.
66. KS Vive Kielce 31:34
[12:18]
MKS Zagłębie Lubin
Kolejka 12.
2006-11-25
67. AS-BAU Śląsk Wrocław 29:34
[15:15]
MKS Zagłębie Lubin
68. KS Vive Kielce 32:29
[15:15]
Wisła Płock S.A.
69. MMTS Kwidzyn 27:28
[17:14]
SPR BRW Stal Mielec
70. OKPR Traveland-Społem Olsztyn 27:32
[10:15]
SPR AMD Chrobry Głogów
71. KS Azoty Puławy 32:21
[16:11]
MKS Piotrkowianin - Kiper Piotrków Tryb.
72. KS Techtrans-Darad Elbląg 25:24
[13:14]
GKS Olimpia Piekary Śląskie
Kolejka 13.
2006-12-02
73. KS Techtrans-Darad Elbląg 23:22
[12:9]
AS-BAU Śląsk Wrocław
74. GKS Olimpia Piekary Śląskie 28:23
[15:9]
KS Azoty Puławy
75. MKS Piotrkowianin - Kiper Piotrków Tryb. 27:26
[16:11]
OKPR Traveland-Społem Olsztyn
76. SPR AMD Chrobry Głogów 20:14
[9:6]
MMTS Kwidzyn
77. SPR BRW Stal Mielec 19:31
[6:17]
KS Vive Kielce
78. Wisła Płock S.A. 31:29
[17:13]
MKS Zagłębie Lubin
Kolejka 14.
2006-12-09
79. AS-BAU Śląsk Wrocław 22:37
[10:18]
Wisła Płock S.A.
80. MKS Zagłębie Lubin 34:33
[16:18]
SPR BRW Stal Mielec
81. KS Vive Kielce 34:28
[16:18]
SPR AMD Chrobry Głogów
82. MMTS Kwidzyn 26:23
[13:11]
MKS Piotrkowianin - Kiper Piotrków Tryb.
83. OKPR Traveland-Społem Olsztyn 30:22
[15:11]
GKS Olimpia Piekary Śląskie
84. KS Azoty Puławy 33:22
[13:13]
KS Techtrans-Darad Elbląg
Kolejka 15.
2006-12-16
85. KS Azoty Puławy 22:20
[12:10]
AS-BAU Śląsk Wrocław
86. KS Techtrans-Darad Elbląg 25:32
[14:17]
OKPR Traveland-Społem Olsztyn
87. GKS Olimpia Piekary Śląskie 28:25
[13:11]
MMTS Kwidzyn
88. MKS Piotrkowianin - Kiper Piotrków Tryb. 27:36
[13:17]
KS Vive Kielce
89. SPR AMD Chrobry Głogów 33:31
[13:15]
MKS Zagłębie Lubin
90. SPR BRW Stal Mielec 27:33
[13:18]
Wisła Płock S.A.
Kolejka 16.
2007-02-10
91. AS-BAU Śląsk Wrocław 26:25
[14:10]
SPR BRW Stal Mielec
92. Wisła Płock S.A. 32:25
[17:13]
SPR AMD Chrobry Głogów
93. MKS Zagłębie Lubin 32:28
[18:12]
MKS Piotrkowianin - Kiper Piotrków Tryb.
94. KS Vive Kielce 33:22
[15:11]
GKS Olimpia Piekary Śląskie
95. MMTS Kwidzyn 26:23
[11:8]
KS Techtrans-Darad Elbląg
96. OKPR Traveland-Społem Olsztyn 36:27
[21:16]
KS Azoty Puławy
Kolejka 17.
2007-02-17
97. OKPR Traveland-Społem Olsztyn 33:19
[17:10]
AS-BAU Śląsk Wrocław
98. KS Azoty Puławy 38:27
[18:11]
MMTS Kwidzyn
99. KS Techtrans-Darad Elbląg 25:25
[12:11]
KS Vive Kielce
100. GKS Olimpia Piekary Śląskie 26:32
[13:16]
MKS Zagłębie Lubin
101. MKS Piotrkowianin - Kiper Piotrków Tryb. 20:33
[9:19]
Wisła Płock S.A.
102. SPR AMD Chrobry Głogów 35:31
[16:15]
SPR BRW Stal Mielec
Kolejka 18.
2007-02-24
103. AS-BAU Śląsk Wrocław 23:28
[10:11]
SPR AMD Chrobry Głogów
104. SPR BRW Stal Mielec 30:33
[14:18]
MKS Piotrkowianin - Kiper Piotrków Tryb.
105. Wisła Płock S.A. 40:24
[23:11]
GKS Olimpia Piekary Śląskie
106. MKS Zagłębie Lubin 34:25
[16:11]
KS Techtrans-Darad Elbląg
107. KS Vive Kielce 31:19
[13:8]
KS Azoty Puławy
108. MMTS Kwidzyn 32:26
[15:16]
OKPR Traveland-Społem Olsztyn
Kolejka 19.
2007-03-03
109. MMTS Kwidzyn 23:24
[12:14]
AS-BAU Śląsk Wrocław
110. OKPR Traveland-Społem Olsztyn 34:30
[16:13]
KS Vive Kielce
111. KS Azoty Puławy 30:36
[15:17]
MKS Zagłębie Lubin
112. KS Techtrans-Darad Elbląg 24:29
[12:14]
Wisła Płock S.A.
113. GKS Olimpia Piekary Śląskie 27:29
[16:15]
SPR BRW Stal Mielec
114. MKS Piotrkowianin - Kiper Piotrków Tryb. 26:23
[12:11]
SPR AMD Chrobry Głogów
Kolejka 20.
2007-03-10
115. AS-BAU Śląsk Wrocław 27:31
[13:15]
MKS Piotrkowianin - Kiper Piotrków Tryb.
116. SPR AMD Chrobry Głogów 20:25
[11:11]
GKS Olimpia Piekary Śląskie
117. SPR BRW Stal Mielec 31:27
[17:15]
KS Techtrans-Darad Elbląg
118. Wisła Płock S.A. 21:20
[9:9]
KS Azoty Puławy
119. MKS Zagłębie Lubin 41:25
[18:14]
OKPR Traveland-Społem Olsztyn
120. KS Vive Kielce 24:33
[12:16]
MMTS Kwidzyn
Kolejka 21.
2007-03-14
121. KS Vive Kielce 29:19
[13:8]
AS-BAU Śląsk Wrocław
122. MMTS Kwidzyn 33:37
[13:17]
MKS Zagłębie Lubin
123. OKPR Traveland-Społem Olsztyn 30:29
[14:11]
Wisła Płock S.A.
124. KS Azoty Puławy 25:24
[14:11]
SPR BRW Stal Mielec
125. KS Techtrans-Darad Elbląg 28:28
[11:13]
SPR AMD Chrobry Głogów
126. GKS Olimpia Piekary Śląskie 29:25
[12:10]
MKS Piotrkowianin - Kiper Piotrków Tryb.
Kolejka 22.
2007-03-17
127. AS-BAU Śląsk Wrocław 28:31
[17:19]
GKS Olimpia Piekary Śląskie
128. MKS Piotrkowianin - Kiper Piotrków Tryb. 33:19
[16:6]
KS Techtrans-Darad Elbląg
129. SPR AMD Chrobry Głogów 31:35
[14:16]
KS Azoty Puławy
130. SPR BRW Stal Mielec 26:30
[13:14]
OKPR Traveland-Społem Olsztyn
131. Wisła Płock S.A. 33:27
[21:15]
MMTS Kwidzyn
132. MKS Zagłębie Lubin 30:28
[13:15]
KS Vive Kielce
Runda 3 o miejsca 9-12, Kolejka 23.
2007-03-24
145. AS-BAU Śląsk Wrocław 29:24
[16:13]
SPR BRW Stal Mielec
146. KS Azoty Puławy 22:25
[13:8]
KS Techtrans-Darad Elbląg
Runda 3 o miejsca 9-12, Kolejka 24.
2007-03-31
147. KS Techtrans-Darad Elbląg 27:22
[11:11]
AS-BAU Śląsk Wrocław
148. KS Azoty Puławy 31:19
[17:10]
SPR BRW Stal Mielec
Runda 3 o miejsca 9-12, Kolejka 25.
2007-04-21
149. AS-BAU Śląsk Wrocław 22:30
[14:15]
KS Azoty Puławy
150. SPR BRW Stal Mielec 30:23
[18:13]
KS Techtrans-Darad Elbląg
Runda 3 o miejsca 9-12, Kolejka 26.
2007-04-28
151. SPR BRW Stal Mielec 27:18
[15:9]
AS-BAU Śląsk Wrocław
152. KS Techtrans-Darad Elbląg 31:29
[14:13]
KS Azoty Puławy
Runda 3 o miejsca 9-12, Kolejka 27.
2007-05-05
153. AS-BAU Śląsk Wrocław 36:27
[17:13]
KS Techtrans-Darad Elbląg
154. SPR BRW Stal Mielec 26:27
[9:13]
KS Azoty Puławy
Runda 3 o miejsca 9-12, Kolejka 28.
2007-05-12
155. KS Azoty Puławy 33:28
[17:17]
AS-BAU Śląsk Wrocław
156. KS Techtrans-Darad Elbląg 30:30
[15:15]
SPR BRW Stal Mielec
Ćwierćfinały
2007-03-24
133. MKS Zagłębie Lubin 33:23
[15:15]
MKS Piotrkowianin - Kiper Piotrków Tryb.
134. Wisła Płock S.A. 29:24
[12:13]
MMTS Kwidzyn
135. KS Vive Kielce 26:25
[10:13]
SPR AMD Chrobry Głogów
136. GKS Olimpia Piekary Śląskie 30:26
[16:13]
OKPR Traveland-Społem Olsztyn
Ćwierćfinały
2007-03-28
137. MKS Piotrkowianin - Kiper Piotrków Tryb. 28:32
[10:17]
MKS Zagłębie Lubin
138. MMTS Kwidzyn 22:24
[11:13]
Wisła Płock S.A.
139. SPR AMD Chrobry Głogów 26:27
[12:15]
KS Vive Kielce
140. OKPR Traveland-Społem Olsztyn 31:30
[20:13]
GKS Olimpia Piekary Śląskie
Ćwierćfinały
2007-03-31
141. MKS Zagłębie Lubin 0:0
[0:0]
MKS Piotrkowianin - Kiper Piotrków Tryb.
142. Wisła Płock S.A. 0:0
[0:0]
MMTS Kwidzyn
143. KS Vive Kielce 0:0
[0:0]
SPR AMD Chrobry Głogów
144. GKS Olimpia Piekary Śląskie 32:23
[14:11]
OKPR Traveland-Społem Olsztyn
Półfinały o miejsca 1-4
2007-04-21
157. MKS Zagłębie Lubin 34:31
[15:16]
GKS Olimpia Piekary Śląskie
158. Wisła Płock S.A. 25:24
[13:12]
KS Vive Kielce
Półfinały o miejsca 1-4
2007-04-25
159. GKS Olimpia Piekary Śląskie 25:29
[13:16]
MKS Zagłębie Lubin
160. KS Vive Kielce 30:21
[18:10]
Wisła Płock S.A.
Półfinały o miejsca 1-4
2007-04-28
161. MKS Zagłębie Lubin 0:0
[0:0]
GKS Olimpia Piekary Śląskie
162. Wisła Płock S.A. 28:24
[11:13]
KS Vive Kielce
Półfinały o miejsca 5-8
2007-04-21
163. MKS Piotrkowianin - Kiper Piotrków Tryb. 36:33
[19:16]
OKPR Traveland-Społem Olsztyn
164. MMTS Kwidzyn 24:24
[12:14]
SPR AMD Chrobry Głogów
Półfinały o miejsca 5-8
2007-04-28
165. OKPR Traveland-Społem Olsztyn 28:28
[14:13]
MKS Piotrkowianin - Kiper Piotrków Tryb.
166. SPR AMD Chrobry Głogów 29:22
[15:9]
MMTS Kwidzyn
Finały o miejsca 1-2
2007-05-05
167. MKS Zagłębie Lubin 30:25
[14:11]
Wisła Płock S.A.
168. MKS Zagłębie Lubin 28:18
[11:9]
Wisła Płock S.A.
Finały o miejsca 1-2
2007-05-12
169. Wisła Płock S.A. 30:24
[13:11]
MKS Zagłębie Lubin
170. Wisła Płock S.A. 30:29
[16:15]
MKS Zagłębie Lubin
Finały o miejsca 1-2
2007-05-19
171. MKS Zagłębie Lubin 0:0
[0:0]
Wisła Płock S.A.
Finały o miejsca 3-4
2007-05-05
172. KS Vive Kielce 31:21
[16:13]
GKS Olimpia Piekary Śląskie
173. KS Vive Kielce 36:18
[17:8]
GKS Olimpia Piekary Śląskie
Finały o miejsca 3-4
2007-05-12
174. GKS Olimpia Piekary Śląskie 21:36
[8:17]
KS Vive Kielce
175. GKS Olimpia Piekary Śląskie 0:0
[0:0]
KS Vive Kielce
Finały o miejsca 3-4
2007-05-19
176. GKS Olimpia Piekary Śląskie 0:0
[0:0]
KS Vive Kielce
Finały o miejsca 5-6
2007-05-05
177. MKS Piotrkowianin - Kiper Piotrków Tryb. 36:32
[22:15]
SPR AMD Chrobry Głogów
Finały o miejsca 5-6
2007-05-12
178. SPR AMD Chrobry Głogów 25:28
[12:14]
MKS Piotrkowianin - Kiper Piotrków Tryb.
Finały o miejsca 7-8
2007-05-05
179. MMTS Kwidzyn 35:21
[15:9]
OKPR Traveland-Społem Olsztyn
Finały o miejsca 7-8
2007-05-12
180. OKPR Traveland-Społem Olsztyn 21:30
[10:18]
MMTS Kwidzyn

Klasyfikacja strzelców - sezon 2006-2007

zawodnik

klub

bramki

mecze

1. Kubisztal Michał MKS Zagłębie Lubin 222 30
2. Zinchuk Dymytro MKS Piotrkowianin - Kiper Piotrków Tryb. 180 28
3. Frelek Piotr OKPR Traveland-Społem Olsztyn 169 24
4. Jachlewski Mateusz KS Vive Kielce 161 30
5. Miszka Arkadiusz GKS Olimpia Piekary Śląskie 153 29
6. Marhun Dzmitry SPR AMD Chrobry Głogów 150 27
7. Piętak Paweł SPR BRW Stal Mielec 148 28
8. Paluch Tomasz Wisła Płock S.A. 145 29
9. Jurecki Michał KS Vive Kielce 139 29
10. Wardziński Jacek MMTS Kwidzyn 131 28
11. Kieliba Robert AS-BAU Śląsk Wrocław 128 19
12. Salami Michał SPR BRW Stal Mielec 128 27
13. Balicki Grzegorz KS Azoty Puławy 128 28
14. Kozłowski Tomasz MKS Zagłębie Lubin 127 30
15. Boneczko Marek OKPR Traveland-Społem Olsztyn 126 27
16. Sobut Grzegorz SPR BRW Stal Mielec 125 28
17. Kuchczyński Patryk KS Vive Kielce 122 30
18. Kempys Mariusz GKS Olimpia Piekary Śląskie 122 29
19. Nowakowski Robert KS Azoty Puławy 122 20
20. Malewski Marcin OKPR Traveland-Społem Olsztyn 118 29

Kalendarz klubowy

Reklama

Sonda

Licznik

3746723
Wspierają nas i Współpracują z nami:


Realizacja: EmnetStudio
Powered by CMS Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.stowarzyszenie.azoty-pulawy.pl/klub/historia/sezon-sportowy-2006-2007/