facebook

Stowarzyszenie „Azoty-Puławy” po przekazaniu męskich drużyn wszystkich kategorii wiekowych do Klubu Sportowego Piłki Ręcznej „Azoty-Puławy” Spółka Akcyjna, wychodząc naprzeciw dużemu zainteresowaniu uprawianiem tej dyscypliny sportu przez dziewczęta (w Puławach nie ma zbyt wielu możliwości uprawiania gier zespołowych przez panie) rozpoczął działania zmierzające w kierunku powołania zespołów żeńskich.

Pierwsza drużyna już powstała  - dziewczęta rekrutują się z pierwszych klas gimnazjum Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2. Ekipa prowadzona przez Mateusza Antolaka już w pierwszych miesiącach swego funkcjonowania została zgłoszona do rozgrywek i bierze udział we współzawodnictwie dzieci i młodzieży w województwie lubelskim.

W ślad za pierwszą drużyną powstały kolejne. W Szkole Podstawowej nr 11 udało się Wojciechowi Białkowi zebrać dwa miesiące temu grupę chętnych do uprawiania piłki ręcznej dziewcząt. Z zespołem tym spotkały się niedawno władze Stowarzyszenia przekazując komplet piłek do treningów i zestaw strojów klubowych. Prawdopodobnie już w tym roku, podczas Festiwalu Piłki Ręcznej, który od wielu już lat organizowany jest w Puławach, zespół ten będzie można zobaczyć podczas rywalizacji sportowej.

Trzecia grupa piłkarek ręcznych tworzy się w Szkole Podstawowej nr 3, gdzie grupę zbiera Wojciech Jastrzębski.

Więcej informacji na ten temat już wkrótce.

Kalendarz klubowy

Reklama

Sonda

Licznik

3746729
Wspierają nas i Współpracują z nami:


Realizacja: EmnetStudio
Powered by CMS Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.stowarzyszenie.azoty-pulawy.pl/1697