facebook

Zawsze ciężko grało się Azotom z lubińskim Zagłębiem. Nie inaczej było i dziś. Przez cały mecz niewielkie prowadzenie należało jednak do wyżej notowanych puławian, którzy wygrali ostatecznie kolejny pojedynek PGNiG Superligi dwiema bramkami - 30:28. Różnica bramek jest mniejsza od zdobyczy punktowej, bowiem z Lubina Azotowcy przywożą trzy punkty.

- Od początku meczu gra toczyła sie pod nasze dyktando. Gdy tylko wykazywaliśmy się pełną koncentracja i konsekwencją odskakiwaliśmy na cztery gole. Niestety również szybko wkradało się rozprężenie i pojawiały błędy, które szybko grający gospodarze wykorzystywali niwelując naszą przewagę. Niemniej jednak trzeba zaznaczyć, że od początku do końca kontrolowaliśmy wydarzenia na parkiecie i z tarczą powracamy do Puław - powiedział po meczu Marcin Kurowski, trener "Azotów-Puławy"

Zagłębie Lubin - "Azoty-Puławy" 28:30 (16:18)
Zagłębie: Małecki , Skrzyniarz - Moryto 7, Czuwara 5, Szymyśłik 3, Pietruszko 3, Dżono 3, Przysiek 2, Kużdeba 2, Stankiewicz 1, Pawlaczyk 1,  Wolski 1, Mrozowicz, Gudz, Bartczak, Kużdeba.  
"Azoty-Puławy": Koshovy - Prce 6, Sobol 6, Łyżwa 4, Skrabania 4, Masłowski 3, Przybylski 3, Petrovsky 2, Kuchczyński 1, Kubisztal 1, Orzechowski, Grzelak, Krajewski, Jurecki.

Kalendarz klubowy

Reklama

Sonda

Licznik

3758706
Wspierają nas i Współpracują z nami:


Realizacja: EmnetStudio
Powered by CMS Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.stowarzyszenie.azoty-pulawy.pl/1684