facebook

Już w najbliższy weekend juniorzy „Azotów-Puławy” powalczą o awans do kolejnej fazy Mistrzostw Polski. Turniej 1/16 finału odbędzie się w naszym mieście, a obok gospodarzy wystąpią zespoły UMKS PMOS Chrzanów,  UKPR Agrykola Warszawa i MKS Zagłębie Lubin.

Turniej rozpocznie się w piątek 3 lutego meczem ekip z Chrzanowa i Warszawy (godz. 16). Dwie godziny później na parkiet wyjdą puławianie, którzy na inaugurację zagrają z Zagłębiem. Drugiego dnia zawodów o 15 lubinianie zmierzą się z Chrzanowem, zaś o 17 „Azoty-Puławy” powalczą o punkty w starciu z Agrykolą. Decydujące mecze odbędą się przed południem w niedzielę – o 10.00 Agrykola zmierzy się z Zagłębiem, zaś na zakończenie turnieju o 12.00 puławianie zagrają z Chrzanowem. Wszystkie spotkania odbędą się w Hali Sportowej MOSiR w Puławach, przy Alei Partyzantów.

- Patrząc po obsadzie wszystkich grup tej fazy Mistrzostw Polski nasza wydaje się być jedną z mocniejszych i zarazem bardziej wyrównanych. Nie widać tu zdecydowanych faworytów. Każdy zespół jest silny, w każdym występują zawodnicy powoływani do reprezentacji Polski i ogrywający się w rozgrywkach II i III ligi. Liczę na to, że naszym sprzymierzeńcem będzie własna hala i kibice, którzy mam nadzieje licznie przybędą na nasze mecze i zagrzewać nas będą do walki głośnym dopingiem – mówi Piotr Dropek, trener juniorów „Azotów-Puławy”.

Kalendarz klubowy

Reklama

Sonda

Licznik

3781997
Wspierają nas i Współpracują z nami:


Realizacja: EmnetStudio
Powered by CMS Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.stowarzyszenie.azoty-pulawy.pl/1674