facebook

Od piątku do niedzieli odbywać sie będzie w Puławach Świąteczny Turniej Piłki Ręcznej Chłopców rocznik 2002 i 2003. Udział weźmie osiem zespołów, w tym trzy ekipy gospodarzy - "Azotów-Puławy". W szranki z nimi staną drużyny Bursy Puławy, Unii Lublin, Wisły Sandomierz, Victorii Tomaszów Maz. i KSSPR Końskie.

W pierwszym etapie rozgrywek zespoły podzielone na dwie grupy rozegrają mecze grupowe systemem "każdy z każdym". Po wszystkich grach, które zakończą sie późnym popołudniem w sobotę, stworzone zostaną tabele na podstawie których w niedzielę odbędą się mecze finałowe - zwycięzcy grup zagrają o I miejsce, drugie zespoły o III miejsce, trzecie ekipy ze swoich grup o miejsce V, zaś czwarte drużyny - o miejsce VII.

Piątkowe i niedzielne oraz przedpołudniowe sobotnie spotkania odbędą się w hali MOSiR przy Alei Partyzantów, natomiast popołudniowe gry w sobotę zostaną rozegrane w Szkole Podstawowej nr 11 przy ulicy Legionu Puławskiego.

PIĄTEK  09.12.2016 r.
Hala Sportowa MOSiR w Puławach, Al. Partyzantów 11
14.00-14.45 KS Azoty-Puławy I - KS Unia Lublin    
18.00-18.45 KS Azoty-Puławy II - UKS Bursa Puławy    
19.00-19.45 SPR Wisła Sandomierz - UKS Victoria Tomaszów Maz.    
                    
SOBOTA 10.12.2016 r.
Hala Sportowa MOSiR w Puławach, Al. Partyzantów 11
8.30-9.15 UKS Bursa Puławy - KS Azoty-Puławy III
9.25-10.10 KS Azoty-Puławy I - UKS Victoria Tomaszów Maz.       

Hala Sportowa SP 11 w Puławach, ul. Legionu Puławskiego 6
11.00-11.45 KS Azoty-Puławy II - KSSPR Końskie
11.55-12.40 SPR Wisła Sandomierz - KS Unia Lublin    
12.50-13.35 UKS Bursa Puławy - KSSPR Końskie    
13.45-14.30 KS Azoty-Puławy II - KS Azoty-Puławy III    
14.40-15.25 KS Azoty-Puławy I - SPR Wisła Sandomierz    
15.35-16.20 UKS Victoria Tomaszów Maz. - KS Unia Lublin    
16.30-17.15 KSSPR Końskie - KS Azoty-Puławy III    

NIEDZIELA 11.12.2016 r.
Hala sportowa MOSiR w Puławach, Al. Partyzantów 11
8.30-9.15 Mecz o VII miejsce: IV miejsce grupa A - IV miejsce grupa B
9.30-10.15 Mecz o V miejsce: III miejsce grupa A - III miejsce grupa B    
10.30-11.15 Mecz o III miejsce: II  miejsce grupa A - II   miejsce grupa B    
11.30-12.15 Mecz o I miejsce: I miejsce grupa A    - I miejsce grupa B    
12.30    Zakończenie turnieju

Kalendarz klubowy

Reklama

Sonda

Licznik

3758778
Wspierają nas i Współpracują z nami:


Realizacja: EmnetStudio
Powered by CMS Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.stowarzyszenie.azoty-pulawy.pl/1636