facebook

Szanowni Kibice!
Informujemy, iż spotkanie XIV serii PGNiG Superligi pomiędzy „Azotami-Puławy”, a Sandrą SPA Pogonią Szczecin (10 grudnia 2016, godz. 18) decyzją Ligi Zawodowej (upoważnionej przez Regulamin Rozgrywek) zostało wytypowane jako „mecz telewizyjny”. W związku z tym na trybunach w hali MOSiR przy Alei Partyzantów wyłączone zostanie z użytku nawet ponad 100 miejsc siedzących. Platformy telewizyjne muszą zostać ustawione na części trybun w dwóch centralnych sektorach – niebieskim i żółtym. Dodatkowo kamery staną w przyściennych narożnikach sektorów zielonego i czerwonego i tam również wyłączone zostanie po co najmniej kilka krzesełek.

Schemat wyłączonych części trybun prezentujemy poniżej, zaznaczając iż jest to wstępny plan, który może jeszcze ulec zmianie po ustawieniu platform telewizyjnych.

Jednocześnie informujemy, iż członkowie wspierający klubu, dla których zabraknie miejsc w sektorze żółtym, będą mieli zarezerwowane krzesełka w innych częściach trybun.

W tym miejscu należy zaznaczyć, że to nie koniec utrudnień w bieżącym sezonie. Jako, że decyzją Ligi Zawodowej mecze finałowe (o medale) mają być transmitowane przez telewizję (canal+) w razie naszego udziału w tej fazie rozgrywek kibiców czekają niedogodności związane z ilością miejsc w hali w Puławach lub przeniesieniem najważniejszych i a=najatrakcyjniejszych meczów do hal w innych miastach.

Za utrudnienia wszystkich kibiców przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość!

Zarząd KS „Azoty-Puławy” S.A.

Kalendarz klubowy

Reklama

Sonda

Licznik

3758730
Wspierają nas i Współpracują z nami:


Realizacja: EmnetStudio
Powered by CMS Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.stowarzyszenie.azoty-pulawy.pl/1630