facebook

Pewną wygraną odnieśli w kolejnym swoim ligowym występie juniorzy "Azotów-Puławy", który w ramach ligi wojewódzkiej pokonali na własnym parkiecie UKS Olimpię Biała Podlaska 32 do 25.

Mecz był wyrównany jeszcze do 20 minuty. Wówczas po raz ostatni w tym spotkaniu był remis (po 10). W ostatnim fragmencie I połowy Azotowcy uzyskali trzybramkową przewagę. Po zmianie stron gościom udało się zniwelować straty i dojść miejscowych na jedno trafienie (19:18 w 37 minucie). Jeszcze w 48 minucie Azoty wygrywały tylko jednym golem, ale podobnie jak w pierwszej odsłonie, również końcówka drugiej należała go gospodarzy. Puławianie seriami zaczęli zdobywać gole i wygrali ostatecznie różnicą siedmiu bramek.

"Azoty-Puławy" - UKS Olimp Biała Podlaska 32:25 (13:10)
"Azoty-Puławy": Wiejak, Sętowski - Mchawrab 7, Gugała 5, Bielawski 4, Urbaniak 4, Flont 4, M. Górnik 3, P. Górnik 2, Domagała 2, Wójcik 1, Mróz, Prościński, Koter