facebook

Szczypiorniści "Azotów-Puławy" odnieśli już dziesiąte zwycięstwo w trwających rozgrywkach PGNiG Superligi. W rozegranym awansem meczu 11 serii podopieczni Marcina Kurowskiego pokonali na wyjeździe KPR Legionowo 30:27.

Po początkowym prowadzeniu miejscowych po kilkunastu minutach to Azotowcy nieznacznie wygrywali. W kolejnych fragmentach meczu uzyskali nawet czterobramkową przewagę. Po zmianie stron gospodarze ambitnie gonili wynik i prawie im się to udało. Do około 50 minuty przewaga puławian była minimalna. W ostatnich fragmentach górę wzięło doświadczenie Azotów, które uzyskały znów cztery gole przewagi i wygrały ostatecznie trzema trafieniami.

KPR Legionowo - "Azoty-Puławy" 27:30 (13:15)

KPR: Krokera, Stojković – Ciok 7, Gawęcki 6, Titow 5, Mochocki 3, Prątnicki 2, Pribanić 2, Suliński 1, Kasprzak 1, Gumiński, Kowalik.
"Azoty-Puławy": Bogdanow, Koszowy – Przybylski 6, Sobol 6, Łyżwa 4, Prce 4, Skrabania 3, Kuchczyński 3, Jurecki 2, Kubisztal 1, Krajewski 1, Grzelak.